Wpis z mikrobloga

Jak by ktoś był ciekawy, to revolut nie akceptuje w żadnej formie Skanu/zdjęcia dowodu osobistego ze znakiem wodnym, odrzucają takie zdjęcia, i support twierdzi że nie są prawidłowe i nie będą takich akceptować, 2 godziny gadałem z nimi na temat security, i dlaczego powinni to akceptować, ale to nie nie dało. Osobiście wycofuje się z ich działalności, co jak co ale skanu dowodu nie dam.
#revolut #niebezpiecznik #skandowodu #bezpieczenstwowsieci #bezpieczenstwo
Kramarz - Jak by ktoś był ciekawy, to revolut nie akceptuje w żadnej formie Skanu/zdj...

źródło: comment_taJsyFfa88QA34CXsQhOw7CXOtd454Kj.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Kramarz: Dziwne, ja im wysłałem tylko prawko i elegancko przeszło. Od 2 lat 0 problemów.

Nie wiem w jakim celu Ci to konto potrzebne ale może popatrz na konkurencję - N26. Mnie sie konta u nich załozyć nie udało bo aplikacja nie pozwala mi zrobić reversu dokumentu :) (przycisk wywołania zdjęcia nie reaguje)...
Ale może Tobie sie uda i osiągniesz to co chcesz.
  • Odpowiedz
@Kramarz:
A też gadam z nimi. Jak grochem o ścianę. No ale co biedny pan z działu wsparcia może poradzić. Tak mu kazali, to tak mówi.

Ale nieźle kluczy.
- Dlaczego nie można znaku wodnego?
-
  • Odpowiedz
@Kramarz: to jest trochę niepoważne bo nawet banki u nas nie mają z tym problemu, a jak się robi xero to wystarczy przekreślić jakimś niebieskim długopisem kopię i też przechodzi.

Ja póki co się wstrzymuję. Jeśli zależy ci jedynie na płatnościach po dobrym kursie, a nie samej wymianie walut to rozważ konto osobiste z kartami debetowymi, które nie pobierają za to prowizji. W Getin Bank Visa, w Envelobank i w
  • Odpowiedz
  • 0
@Kramarz daj pare dni lub tygodni jak mozesz poczekac a potem pogadaj z innym agentem bo, a) mozliwe ze zmienia podejscie jak wielu klientow ma z tym problem, b) inny live agent moze miec inne rozumienie albo chec "zalatwienia" slrawy dla klienta. Odejscie to db opcja w rozmowie bo Ty zawsze mozesz wrocic i zalozyc sobie nowe konto, nie maja prawa Ci odmowic o ike nie ma bdb powodu...
c) sa
  • Odpowiedz
@Bratek: dokladnie, bzdura. trzech znajomych probowalo z innymi agentami, wszyscy odmawiaja znaku wodnego. Jednemu powiedzieli że jeżeli brytania nie wyjdzie z EU to nie musi nic robic, i konto bedzie caly czas dzialac jak dotychczas, wiec nie musi wysylac dokumentu. Ja swoje konto zamknalem, jak sie coś zmieni to sobie po prostu otworze nowe
  • Odpowiedz