Wpis z mikrobloga

Jakimi czołgami gracie jako rekrut? Czemu mi zawsze zalicza tylko 2 pkt? Robie 600 dmg pz1c i wygrywamy za to muszę dostać 4 pkt a mi daje 2 (wygrana 2 i uszkodzenia 2) a potem 200 dmg i przegrana i też dostaję za uszkodzenia 2 xD Czegoś nie doczytałem w regulaminie? Jakieś ograniczenia na lol tiery? Zapytał bym się na forum ale mam bana za obrażanie arciarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wot
  • 6
Jakimi czołgami gracie jako rekrut?

@wfyokyga: mi się dobrze ciśnie też Maraderem na III tierze, ma mało hp a robi duży dmg, wystarczą 2 strzały i już gwarantowane 2 pkt, ale często siada dużo więcej.

Mam wrażenie, że czasem daje te medale z opóźnieniem. Np. dopiero po następnej bitwie widzę, że dostaje medale za poprzednią. Ale fakt, nie działa to jak powinno.
@wfyokyga: Mi jeszcze tydzień temu nie zaliczało na pojazdach II i III tieru- za medale/ za zwycięstwo/ dmg. Na forum pisali, że niby dodają się z opóźnieniem, ale do tej pory nie wskoczyło mi ponad 150 pkt zaległych, także wstrzymałem się z wbijaniem rekruta póki co.
A jeśli chodzi o tenki to masz tak:
m2light- no dla mnie podstawa, na koncie rekruta w kilkadziesiąt bitew na nim mam 4 specjalistów +