Wpis z mikrobloga

@agaja: Nie wiem, jak to działa, ale działa. Moja ostatnia ex miała do wyboru mnie albo kolegów braci, programistów15k, była ładna i miała dobre studia, była z dobrej rodziny, ja nie miałem nic, ani wyglądu, ani zarobków, ani wykształcenia, miałem tylko depresje, jakąś tam małą sławe w internecie i poczucie humoru, wybrała mnie, co w sumie było bardzo nielogiczne. Wszystkie moje byłe wyglądały dużo lepiej ode mnie i lepiej radziły sobie
tak z ciekawosci.... cóż jest takiego ach och w tym, że ktoś ma wyświetlenia bądź pojawil się w tv?

Z jakiego powodu to powinno imponowac?

Uzasadniasz tym istnienie tego związku.

Możesz wyjaśnić?


@agaja: kobiety lecą na fejm. Mam kolegę, który ma 200k subskrypcji i ma bardzo duże powodzenie.
A nawet taki kolega z 7k subów kiedyś się spotykał z jakąś tam fanką.

Wygląd, pieniądze, fejm i władza - to jedyne cechy
@NaczelnyHejter: kurcze, jak dla mnie to bez sensu.
Znaczy jeszcze moglabym to przyjac, ze kogos jara faktyczna slawa, bo sa takie osoby.
Ale ze chocby sam wystep w tv czy jakies tam wyswietlenia? Totalna glupota :P (bez urazy:P)

@trevoz: tak, Twoja opinie znam, kobiety to samo zlo, a faceci idealni :P
tak, Twoja opinie znam, kobiety to samo zlo, a faceci idealni :P


@agaja: też są beznadziejni, ale trochę mniej i inaczej. Chłop ma raczej w dupie czy dziewczyna ma 100k subow na insta czy 3. Kasa też się nie liczy, władza tym bardziej..
Ale ze chocby sam wystep w tv czy jakies tam wyswietlenia? Totalna glupota :P (bez urazy:P)


@agaja: A to, że laski lecą na kolesi, którzy całe życie biegają za piłką jak jakieś psy? Piłkarze są rozchytywani przez kobiety :D Albo taki Piotrek Żyła z którym się nei da nawet dogadać, bo jego odpowiedź na każde pytanie to "hyhyhy" miał atrakcyjną żone, a później nawet kochanke