Wpis z mikrobloga

@jazmojegopokoju: tak jak @PRomanowski napisał, zbyt ogólne pytanie.
Wszystko zależy od osoby. Koniec końców wszyscy jesteśmy ludźmi i zachowania są podobne.
Możesz trafić na księżniczkę, możesz na mądrą i wspaniałą dziewczynę czy chłopaka.
Są oczywiście kulturowe różnice - o to pytasz?
  • Odpowiedz
@jazmojegopokoju:
Jeśli chodzi o różnice kulturowe, to zdecydowanie modne jest chodzenie na randkę w 3 osoby, z czego 2 są zainteresowane i jest przyzwoitka. Wtedy oficjalnie nie jest to traktowane jako randka ale każdy wie o co chodzi. Ja niestety nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w tym temacie. Patrząc po znajomych to większość poznała swoich partnerów w szkole lub pracy, ewentualnie na jakimś spotkaniu - weselu czy imprezie u znajomych, ale
  • Odpowiedz
@jazmojegopokoju: faktycznie cześć z tych rzeczy o których napisał kolega wyżej doświadczyłem. Części nie, ale to nie znaczy że ich nie ma.

Często najstarszy syn opiekuje się rodzicami na starość, nie jest rzadkością ze ludzie budują dom obok domu rodziny żeby się nimi zajmować. Faktycznie nie odwiedza się swojej dziewczyny w domu, a nawet widziałem sytuacje gdzie rodzice nie chcieli wpuścić chłopaka do salonu (pozwolili jedynie pójść do pokoju koleżanki, bo
  • Odpowiedz