Wpis z mikrobloga

@dondon: ale że debile też się nie boją tak stawać, już pomijam Policję, Straż Miejską, ale zwykłychj #!$%@?ów, którzy zadrapią maskę... Ja nawet koło przystanku nie parkuję na normalnym parkingu, bo jakiś gnój już mi tam urwał lusterko :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ranger: umrzyj bo co? Bo nie wykazuje specjalnej troski o czyjeś mienie, skoro ta osoba też tego nie robi i zostawia je byle gdzie? Nie niszczę celowo. Jak mam po stronie samochodu torbę to jej nie przekładam, tylko idę dalej, nie przejmuję się czy przejedzie po masce, albo w nią uderzy. Nie podnoszę specjalnie rąk, jak przejadę guzikiem na rękawie to mówi się trudno. Nie mam żadnych narzędzi, nie niszczę celowo,
@Ranger: Jak ktoś próbuje normalnie skorzystać z chodnika i się ubrudzi o czyiś samochód to już jest pewnie cacy, a pieszy ubrudził się na swoje życzenie.

Kiedyś widziałem na warszawskim tvn-ie reportaż o zaparkowanym do dupy merolu, który w ciągu kilku godzinnego (a może kilka dni zastawiał chodnik, sam już nie pamiętam)postoju miał urwane lusterko, oberwany zderzak, potem ten zderzak wylądował w krzakach ( ͡° ͜ʖ ͡°)