Wpis z mikrobloga

  • 20
Kurde, pierwsza myśl : "ale gejoza" i zaraz druga myśl "kurde, w końcu nie musiał bym koszuli co 10 min poprawiać..."
  • Odpowiedz
No ta, a z harmonią na koszuli wygląda się mega męsko i elegancko xD

Dopasowany garnitur/koszula też jest "gejowska", i trzeba kupować 2 rozmiary większe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 80
@korporacion mam takie i je noszę zawsze gdy zakładam koszulę. Nie wiem kto nagadał tym ludziom, że to niemęskie. Niemęskie jest ruchanie się w dupę z kolegami a nie #!$%@? szelki.
  • Odpowiedz
Noszę je codziennie do pracy. To mega wygodne, że koszula zawsze jest na zwoim miejscu. Elegancja nie jest gejowska. Są jeszcze takie do trzymania mankietów koszuli idealnie 1cm nad marynarkę oraz takie do podwijania rękawów koszuli aby się nie rozwijały. Oczywiście w gówno sklepie tego nie kupisz. Cieszy mnie, że duże grono facetów utożsamia takie elementy męskiej galanterii jako gejowskie, gdy w gruncie rzeczy sami wyglądają jak fleje z niedopasowanymi koszulami, ciągle
  • Odpowiedz
@Mirek_z_Mirkowa: Szukałem swojego czasu tego cudeńka, ale mam wrażenie, że te klamerki/zakładki na udach będą się odciskać przez spodnie. Jak to w praktyce wygląda?
Są też modele w których te paski są prowadzone na bocznej ścianie nogi, spod kolana itp. możesz polecić jakieś konkretny model?
Będę wdzięczny.
  • Odpowiedz
@Bramborr wpisz w alledrogo "szelki do koszuli". Modeli jest sporo. Wystrzegaj się taniego badziewia bo się odpinają. Klamerki muszą być stalowe i jak najbardziej płaskie. Żadne spodnie do garnituru jakie mam nie są obcisłe więc nie mam problemu z odstawaniem. Ja mam dokładnie takie jak na zdjęciu. Czyli kamerka z przodu, z boku i na dupie. Tą ostatnią prowadzę lekko z boku żeby nie przeszkadzała w siedzeniu. Na prawde nie czuje żadnego
  • Odpowiedz