Wpis z mikrobloga

@Hamza: @LM317K:
Mam taki uchwyt z ładowarką (CS-328 za 12 dolarów) w SV650s, więc drgań ma dużo. Nie ma mowy, że puści. Stosuję dodatkowo tą gumkę na rogi telefonu, ot tak dla pewności, chociaż bez tego i tak nie wypadnie nic.
@Hamza: telefony #!$%@? za 3500zł kupują ale na uchwyt na ten telefon do motocykla który #!$%@? 160kmh+ to szkoda stówkę wydać...

nie ma szans by fon wtedy wypadł, nawet jakby te 4 uchwyty się urwały, a z ramy ten bolec raczej nie wyleci, oglądałem filmik jak ten bolec się wkłada itd


jest na YT filmik chyba Luczyna jak mu tel z identycznego oryginalnego uchwytu wypada (ale bez tej gumowej dokładki oczywiście)
@Hamza: jak zakładam tą gumę na rogi telefonu to mam wrażenie że guma jest trochę za ciasna i telefon nie lubi takiego nacisku, więc jeżdzę bez tej gumy - mam oryginalny xgrip i samsunga s7

@Morf: kto bogatemu zabroni telefon zgubić ;)
@Morf tak, jest u Luczyna taki filmik, ale w kolejnych filmikach wyjaśnił, że on wtedy fona zamontował niewłaściwie, źle, na szybko i olał ten fakt, także to była jego wina, nie uchwytu. Słyszałem, ze nawet jak ktoś bawi się w stunt, to xgrip nadal porządnie trzyma fona