Wpis z mikrobloga

W Polsce zniszczono zasadę trójpodziału władzy, rozwalono trybunał konstytucyjny, rozdaje się hajsy na 500+, emeryt+, twojastara+, mieszkanie dla seby+, brajan_wyprawka+, nie przestrzega się zapisów konstytucji, wprowadza zakazy handlu, bo związkowcy tak chcieli xDDD, przekształcono publiczną tv, publiczne radia w reżimówki, zatrudnia się jakieś blondyny w instytucjach, spółkach skarbu państwa... itp. itd.

Wykopki: ch*j mnie to, nie interesuję się polityką!11!!!1!!

W parlamencie europejskim przegłosowano ustawę, która ma 10x mniejsze znaczenie dla waszego życia i dla waszego kraju, ale HURRR DURRR WOLNY WYPOK WOLNY INTERNET!1!!1 XDDD

Po prostu dramat xD Gdzie taka mobilizacja na co dzień? Jesteście w stanie krytykować polityków tylko jeśli coś dotyczy waszego interneciku? beka
#polityka #acta2 #acta #internet #wykop #polska #wykopki #patologia #europa
Alexmski - W Polsce zniszczono zasadę trójpodziału władzy, rozwalono trybunał konstyt...

źródło: comment_OcmMziKrLKEVSCh2TqZHMGUIdLm9ps0j.jpg

Pobierz
  • 15
@Alex_mski "W Polsce zniszczono zasadę trójpodziału władzy, rozwalono trybunał konstytucyjny..."
Tak oczywiście i do tego łamane są wolności obywatelskie"


"Tv przekształcono w reżimówki"
Jakby kiedyś w historii publiczna tv nie była reżimowa xd
@Alex_mski: Walkę z byłymi ludźmi komuny nazywasz niszczeniem trójpodziału władzy i rozwalaniem trybunału? Zachowanie pani Gersdorf wybitnie pokazuj, że coś trzeba w tym temacie zrobić. Oczywiście wszystkie programy + to kiełbasa wyborcza, ale niech już będzie. Czymś trzeba przekonać społeczeństwo, chociaż jakiś hajs wpadnie. Peło idzie na wybory z hasłem "głosujcie na nas bo nie jesteśmy pisem". Do zakazu handlu to nie wiem w czym problem. Sporo ludzi dostało zasłużoną wolną
Sporo ludzi dostało zasłużoną wolną niedzielę, część sklepów i tak jest otwarta, więc na prawdę nie wiem w czym tu problem


@reg_edit: Jeśli chcecie, aby ludzie dostawali "zasłużoną wolną niedzielę" to zamknijcie wszystkie stacje benzynowe, restauracje, kawiarnie, lodziarnie itp.

Tak wygląda demokracja. Wygrywam wybory to wprowadzam swoich kolesi

Jeśli usprawiedliwiasz korupcję w ten sposób to XD

Jeśli myślisz że pis jako pierwszy robi reżimówkę to #!$%@? xd, szkoda strzępić ryja.

Takiej