Wpis z mikrobloga

#pytaniedoeksperta #visa #mastercard #taxi
w ostatni weekend jechałem taksówka z ziomkiem który niestety się zrzygał, ja również nie byłem w najlepszym stanie, jednak zostałem oszukany przez taksówkarza który wykorzystał sytuację - mianowicie nie korzystał z licznika - nie dał paragonu na przejazd (50PLN) oraz zainkasował 1000 PLN za sprzątanie tapicerki, niestety nie ogarniając do końca wprowadziłem pin. Teraz chcę zrobić chargeback i zastanawiam się jak to ująć - czy jeśli nie ma paragonów to wpisać nieautoryzowane użycie karty czy po prostu napisać że czyszczenie powinno kosztować max 200-250 PLN i że czuje się oszukany. Ktoś miał podobne doświadczenia?
  • 14
wiedzialem ze jak dodam tag taxi to sie zleca złotówy... #!$%@? ja wszystko rozumiem ale- po pierwsze na dywanik poszlo w wiekszosci, moze delikatnie ochlapana tapicerka. Po drugie to już była 5 rano w sobote a wiec po weekendzie, a po trzecie to nie wiedzialem ze zlotowy zarabiaja 15 kola w polsce. I po czwarte to moze jeszcze wszystko ok ze bez paragonu co?
@ukruszony__kubek

Po drugie to już była 5 rano w sobote a wiec po weekendzie


Zajebiscie. Układasz komuś życie i terminarz pracy. A może on pracuje tylko w weekendy, a dzięki Tobie w sobotę już nie pojezdzi?

, a po trzecie to nie wiedzialem ze zlotowy zarabiaja 15 kola w polsce.


Nie wiem jak to policzyles. Czemu liczysz tylko koszt prania tapicerki? Gość będzie musiał znaleźć kogoś na szybko w sobotę kto mu
@ukruszony__kubek: 1000zł hmm no trochę dużo z jednej strony ale z drugiej to słyszałem historię jak to klient narzygał na szybę tym samym niszcząc elektrykę od niej podnoszenia, 1000zł by na naprawę, czyszczenie itp nie wystarczyło
może odwaliłeś podobną akcję?