Wpis z mikrobloga

@Hound: No ale gdzieś trzeba postawić granice, lgbt jest ok, skoro tak to adopcja przez nich dzieci tez jest ok, skoro tak to idziemy dalej, lgbtqwerty też jest ok i adopcja przez nich dzieci tez jest ok. Tutaj jesli rozszerzymy termin odpowiednio szeroko wpadają ludzie, z zaburzeniami osobowości nawet jak na 21 wiek, idąc dalej dochodzimy do wszelkich wynaturzeń, które są ścigane przez prawo w 99% świata. W którym momencie
  • Odpowiedz
@gdyzgasnieswiatlo: Czyli hipotetycznie jak na proteście który zarejestruje i odbędzie się zgodnie z prawem będę krzyczał żeby skrzywdzono ciebie i twoją rodzinę to będzie to zgodne z prawem bo to moja wolność słowa?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hound: jak najbardziej obejmuje. Mam prawo pisac o LGBT co mi sie podoba, bo taka jest MOJA OPINIA i wolno mi ją głosić publicznie. Nie mam za to prawa nawoływać innych do tego, zeby mysleli to co ja.

Ty natomiast jestes tu po to, zeby glosic te lewicowe brednie, bo ktoś ci naobiecywal, ze w waszym nowym, lepszym świecie będziesz ważniejszy od innych. To twój sposób na poczucie władzy i
  • Odpowiedz
@Hound: jak stawiasz wolności granice to to już nie jest wolność xD Według ciebie wolność to jest jak mówię to co tobie się podoba bo jak mówię już co innego to tak nie wolno xD ale tęcza zobowiązuje chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jesteś chujem.

Mam nadzieję że w imię obrony wolności słowa nie zglosisz tego komentarza.
  • Odpowiedz
o ile wiem obrażanie całych grup społecznych nie jest karalne


@gdyzgasnieswiatlo: To źle wiesz. Kodeks karny, artykuł 274:

§ 1. Kto publicznie lży, wyszydza lub poniża grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej lub rasowej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Kto dopuszcza się czynnej napaści na człowieka z powodu określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do
  • Odpowiedz
  • 0
@Hound k---a wolnosc polega na tym ze mam prawo miec swoje zdanie i nienawidzic kogo chce. Niestety tacy jak ty narzucaja swoj światopogląd innych wyzywajac od faszystow.
  • Odpowiedz
za ACTA głosowali prawicowcy xD


@Tison: Trudno nazwać tych europosłów z Polski prawicowymi(przynajmniej w klasyczny sposób), podobnie jak z niemieckim CDU- co najwyżej typowi politycy postmodernistyczni, którzy zrobią cokolwiek byle zachować zarobki i stanowisko dla siebie i swoich dzieci. Zaś w PE i KE rządzi generalnie lewica. Nawet nie chce mi się o tym dyskutować, bo jeszcze kilka miesięcy temu ostrzeżenia przed ACTA to były urojenia prawakoidalne, a teraz to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@djtartini1: no tak bo ta mistyczna prawica jest nieskazitelnie czysta, a czysto lewicowe głosowały przeciw ale przez ideologiczne zastąpienie tego nie widzisz. Eot
  • Odpowiedz