Wpis z mikrobloga

Z takich wstydliwych rzeczy, do których mega ciężko się przyznać publicznie najgorsze jest to, że w 2014 roku, w wyborach do PE, zagłosowałem na Kongres Nowej Prawicy. Byłem nowy na Wykopie, uległem trochę tym trollom i mentalnej gimbazie i zagłosowałem (dzięki Bogu nie na samego Korwina). Do dziś żałuję i czuję niesmak.

Jak można w ogóle głosować na Korwina czy tę całą Konfederację - zlepek ludzi, którzy w sumie to nie wiadomo jaki mają program xD Codziennie czytam, że beka z Koalicji PO i reszty, a jaki wspólny program ma "niby" wolnościowiec z zakutym łbem narodowcem? Albo ta Kaja sraja? Dobra, nieważne.

W tym roku głosuję normalnie, a kuce niech się jarają zbawcą - poniżej jego dotychczasowe dokonania w polskiej polityce.

PS. Dziwnie się czuję, że mój głos w sumie przyczynił się do 50% wygranych wyborów Korwina xD

#polityka #korwin #wolnosc #korwinmikke #konfederacja #wybory #uniaeuropejska #jkm #heheszki #humorobrazkowy
Pobierz e.....t - Z takich wstydliwych rzeczy, do których mega ciężko się przyznać publicznie...
źródło: comment_PIbmn0ip6k9uid4V7pPztuP0A4wjEMiH.jpg
  • 25
a jaki wspólny program ma "niby" wolnościowiec z zakutym łbem narodowcem?


Z Ciebie to musi być zakuty łeb i to nieźle, skoro nie potrafisz pojąć, że w wyborach do Europarlamentu mogą mieć jak najbardziej wspólny program. Osłabienie władzy Unii Europejskiej i ograniczenie jej wpływu na życie codziennie obywatela - zarówno wolnościowiec, jak i narodowiec mogą pod takimi hasłami wspólnie iść do wyborów unijnych.
@eMJot: Mimo, że po tamtych wyborach mam kaca moralnego bo zagłosowałem na Sośnierza (Boże wybacz), to ciekawi mnie co rozumiesz przez "normalnie". Na Gwiazdowskiego dając się ponieść nowemu trendowi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)