Wpis z mikrobloga

Z takich wstydliwych rzeczy, do których mega ciężko się przyznać publicznie najgorsze jest to, że w 2014 roku, w wyborach do PE, zagłosowałem na Kongres Nowej Prawicy. Byłem nowy na Wykopie, uległem trochę tym trollom i mentalnej gimbazie i zagłosowałem (dzięki Bogu nie na samego Korwina). Do dziś żałuję i czuję niesmak.

Jak można w ogóle głosować na Korwina czy tę całą Konfederację - zlepek ludzi, którzy w sumie to nie wiadomo jaki mają program xD Codziennie czytam, że beka z Koalicji PO i reszty, a jaki wspólny program ma "niby" wolnościowiec z zakutym łbem narodowcem? Albo ta Kaja sraja? Dobra, nieważne.

W tym roku głosuję normalnie, a kuce niech się jarają zbawcą - poniżej jego dotychczasowe dokonania w polskiej polityce.

PS. Dziwnie się czuję, że mój głos w sumie przyczynił się do 50% wygranych wyborów Korwina xD

#polityka #korwin #wolnosc #korwinmikke #konfederacja #wybory #uniaeuropejska #jkm #heheszki #humorobrazkowy
e.....t - Z takich wstydliwych rzeczy, do których mega ciężko się przyznać publicznie...

źródło: comment_PIbmn0ip6k9uid4V7pPztuP0A4wjEMiH.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
a jaki wspólny program ma "niby" wolnościowiec z zakutym łbem narodowcem?


Z Ciebie to musi być zakuty łeb i to nieźle, skoro nie potrafisz pojąć, że w wyborach do Europarlamentu mogą mieć jak najbardziej wspólny program. Osłabienie władzy Unii Europejskiej i ograniczenie jej wpływu na życie codziennie obywatela - zarówno wolnościowiec, jak i narodowiec mogą pod takimi hasłami wspólnie iść do wyborów unijnych.
  • Odpowiedz
@szafa69: Taa, choroba psychiczna. Dla Ciebie nawet bycie katolikiem oznacza bycie niespełna rozumu (z Twoich wcześniejszych komentarzy). To jak tak ładnie ciśniesz po tych, co mają inne poglądy od Ciebie, to takie recenzje od Ciebie brzmią jak komplement.
  • Odpowiedz
@eMJot: Mimo, że po tamtych wyborach mam kaca moralnego bo zagłosowałem na Sośnierza (Boże wybacz), to ciekawi mnie co rozumiesz przez "normalnie". Na Gwiazdowskiego dając się ponieść nowemu trendowi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eMJot: Ja w 2007 głosowałem na PO i to na Sławomira Nowaka. Też mi wstyd, że na nich głosowałem i to na taką osobę. Na szczeście z tego wyrosłem.
  • Odpowiedz
@eMJot: albo jestes idiota albo trolujesz, znaczy na bank jestes idiota skoro zaglosowales bo tak ci kuce powiedzieli, nie znasz nawet ich programu. Jak mozna glosiwac na kogos innego niz wolnosciowcy gospodarczy
  • Odpowiedz