Wpis z mikrobloga

elo, mirabelki, jako że jestem facetem to tak średnio odnajduje się w tych tematach dlatego powiedzcie mi czy taka kombinacja jest dobra na wieczór:

mydełko lub żel lub pianka do mycia twarzy > tonik oczyszczający > lotion nawilżający > krem rewitalizujący/regenerujący > krem pod oczy > olejek/balsam do brody

rano: mydełko lub żel lub pianka do mycia twarzy > tonik oczyszczający > krem nawilżający z filtrem UV > olejek balsam do brody

#kosmetyki #uroda #mirabelkopomusz #rozowepaski #rozowypasek #pytanie
  • 28
@StaryZdzich najważniejsze znaleźć coś dla siebie, taka jest różnorodność, że da się.
Za to jestem mega wybredna jeśli chodzi o aplikację produktów, na palcach jednej ręki mogę policzyć kremy, które mnie nie wkurzają, bo są za lekkie/ciezkie/matowe czy coś.
Też testuje na niebieskim co mogę, ale to tylko naturalny szampon z natury siberici i czasem maska peel off xD
@Melodie dzięki obejrzałem filmik i jeszcze 2 pozostałe, które mnie zaciekawiły. Co do tej firmy The ordinary to pierwsze słyszę.

@kucz @StaryZdzich hobo się rozpisały. Bez google ani rusz by rozszyfrować ten wasz slang. Nigdy nie patrzyłem na kosmetyki pod względem składu, bo nie miałem aż tak z nimi dużego doświadczenia jak kobiety. Po prostu kupowałem i patrzyłem czy działa czy nie. W czasach młodości wiadomo mydło jakiś żel, antyperspirant, perfumy i
@b0Ls: jestem na grupie, na której analizujemy składy, staramy się szukać wiedzy w naukowych opracowaniach, nie w blogach etc i uwierz mi tam jest mnóstwo kobiet, które sie nie znają i nie chcą. Chcą żeby im coś polecić z "dobrym" składem :)
Ta lulua nie ma składów, ale gameface i bear family rewelacja, skąd znasz takie perełki :) ?
@StaryZdzich no właśnie widać że się odnajdujesz w temacie. Masz taką zajawkę i odnajdujesz się w temacie.To samo tyczy się @kucz co pisała że robi kosmetyki. Od razu widać, że gracie na tych samych falach. Jak pisałem wyżej dosyć mocno i intensywnie poszukiwałem nowych kosmetyków typowo dla mężczyzn i nie ograniczałem się do opinii naszych polskich blogerów, których i tak z resztą nie czytałem. Na Triumph & Disaster trafiłem podczas zakupu pomad
@b0Ls na początku każdy w Google, ewentualnie jak widzisz coś tam fruit extract to będzie raczej naturalne, podobnie do oil (z wyjątkiem mineral oil bo to taka hm parafina), do tego trochę dodatków, ale akceptowanych przez jednostki certyfikujące np. Cetearyl alcohol czy cetyl alcohol