Wpis z mikrobloga

  • 0
#perfumy jakieś fajne perfumy do klubu dla 22 latka? Nie znam się kompletnie na tym, patrzyłem na listę ale nie ma tam opisu które na bankiet a które na kluby xD Chce sobie pójść do Sephory i powąchać ale nawet nie wiem wokół czego się obracać. Nie ma limitu budżetu :P
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Voobo: invictus, one milion, spicebomb ale imo lepiej zwykły niż night vision (albo jeszcze lepszy może być extreme, ale tego nie sprawdzałem).
  • Odpowiedz
@Voobo: mnie polecane Eros czy Spicebomb strasznie duszą, spróbuj Carolina Herrera CH Men Prive, DG The One (edp) lub Pure XS albo JPG Ultra Male
  • Odpowiedz
@Dine jak sie zleje tym od stop do glow to tak jest. Ale przy rozsadnym dozowaniu i koncentracji innych zapachow na imprezach to istotne jest zeby twoj zapach mial dobre przebicie i projekcje ;) i wlasnie te slodsze zapachy sa lubiane wsrod dziewczyn (specjalnie napisalem dziewczyn a nie kobiet w celu zauwazenia ewentualnego mlodszego wieku)
  • Odpowiedz
@Qtavon: @Zabi96: Wąchałem Spicebombe ale zwykłą i szału na mnie nie zrobiła. Azzaro Wanted by Night utrzymuje się już 6 godzinę ale w zapachu też mi coś nie gra, taki trochę damski mi się wydaje xD Jutro pójdę obczaić resztę z listy i dam znać czy coś mi się spodobało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Amen pure havane. Spsiukałem się nim (fakt, że dość intensywnie) w łazience wychodząc na imprezę, a współlokatorka na następny dzień wspomniała, że wyszła z pokoju jakąś godzinę po moim wyjściui cały przedpokój tym pachniał, no i to jak pachniał () W sephorze raczej nie będzie, ale spokojnie da radę na blind buy.
Na pewno można powąchać w syforze Ultra Male, są różne opinie na jego
  • Odpowiedz