Wpis z mikrobloga

Mirki stoję przed wyborem samochodu do 15-20k zł. Musi być sedan, skrzynia preferuję automat, benzyna z tolerancją na gaz, powyżej 170 koni. Mam dwa typy, Saab 9-3 Aero - mocne i trwałe silniki, Honda Accord 7 - wygląda ładniej ale nie jestem pewien silnika. Doradzicie coś?
#motoryzacja #samochody #lpg #saab #honda
  • 55
  • Odpowiedz
@alehendro: xD pierdelene a3 w kombi wygladajace jak gowno jezdzace jak gowno i bedace bieda wersja a4 z tych samych rocznikow xD XD

@Uprzedzenie: bral bym saaba, bo lubie sie wyrozniac, accordy to troche jednak dziadko wozy, silnik 2,4 w accordach napewno lubi sie z gazem, kolega zrobil juz 120k na gazie i nie widzialem aby do mechanika z nim latal
  • Odpowiedz
@Uprzedzenie: Bo znalezienie mechanika, który jest kompetentny i podziała coś z tymi autami graniczy z cudem. Dodatkowo dostęp do części jest praktycznie żaden. No i warto zaznaczyć że jak to saab, poprzerabiali w swoich samochodach wszystko na swoją modłe i jakakolwiek naprawa to jest rzeźba. Ba, głupia wymiana oleju jest #!$%@? (niekoniecznie trudna ale #!$%@?) bo śrubę do miski zamontowali w takim miejscu, że pożal się Panie.

Ja bym sugerował
  • Odpowiedz
Saab 9-3 Aero - mocne i trwałe silniki


@Maaciex: I mocne i trwałe.

To nie czasy 93 1 gen gdzie były tylko mocne. W 93 2gen (SS/SC) silniki to mocna strona
  • Odpowiedz
@Uprzedzenie BMW E90. 3.0 pancerne i ładnie pracuje z gazem. W tek cenie jednak bedzie trzeba liczyć się z przebiegiem ~300kkm. Jednak saaba 9-3 sam odpuscilem z racji slabnacej dostępności części i skomplikowania niektórych rzeczy jesli chodzi o naprawy
  • Odpowiedz
Bo znalezienie mechanika, który jest kompetentny i podziała coś z tymi autami graniczy z cudem. Dodatkowo dostęp do części jest praktycznie żaden. No i warto zaznaczyć że jak to saab, poprzerabiali w swoich samochodach wszystko na swoją modłe i jakakolwiek naprawa to jest rzeźba. Ba, głupia wymiana oleju jest #!$%@? (niekoniecznie trudna ale #!$%@?) bo śrubę do miski zamontowali w takim miejscu, że pożal się Panie.


@Maaciex: widzę że nie
  • Odpowiedz