Wpis z mikrobloga

Co do konferencji to Taxi mi trochę podpadł, mógł sobie darować dogryzanie na koniec Bonusowi, bo Bonus jakby mu odpowiedział to by go zniszczył, ale dobrze, że jednak go lubi i odpuścił, taczka na plus.
I cała zadyma z Kasjo, nie znam typa, wiem, że był w tym całym ex na plaży co trochę o nim mówi. Druga konferencja i drugi raz dwóch lub trzech typa go ciśnie, nie bardzo to rozumiem. Powinien go pocisnąć wyłącznie ten z którym walczy. Polaka rozumiem, przyjął kasę za walkę dwa tygodnie przed galą i sobie już wynagrodził nią tę porażkę. Ale Ambro czy Krycha na #!$%@? sie #!$%@?ą. i jeszcze jakiś typ z publiki się rzuca. Kasjo stoczył kilka walk półamatorskich w boksie, parę z nich wygrał, więc coś tam umie. To, że imprezuje to swoją drogą. #!$%@? mnie tylko jak za każdym razem jak nie Krycha na jedynce to Krycha z Ambro #!$%@?ą się. Mam nadzieję, że spotka się z każdym w nich z klatce i wygra lepszy. Tyle.

#famemma
  • 3
  • Odpowiedz
@Wembley74: Najbardziej mnie rozwala te robienie z Krychy wielkiego Fajfera xd A co do spiny z Kasjem, to ten Ambro i spółka sami się nakręcają i tylko potrafią w grupie pokazać że coś potrafią. Nie wiem o co chodzi ogólnie w tym konflikcie, ale to jaki oni poziom prezentują to jestem zdecydowanie za Kasjuszem i mam nadzieję że utrze im nosa.
  • Odpowiedz
Najbardziej mnie rozwala te robienie z Krychy wielkiego Fajfera xd


@KoN1K: Krycha na pierwszej gali co prawda wygrał swój pojedynek, ale walczył z jakimś leszczem a mimo to zebrał od niego chyba ze 3 razy prościutkie plomby na ryj. Gdyby walczył z normalnym zawodnikiem to pewnie w tych 3 momentach zostałby znokautowany. Techniki u niego za bardzo nie ma, żaden z niego fajter. Ten jego przeciwnik teraz chyba też jest
  • Odpowiedz
@WhiteRaven12: mówił że niby dostał od 2 federacji xD I tak jak mówisz, zero techniki. Wątpię, żeby pokazał tym razem jakieś kozak umiejętności. Ruby nie jest taki słaby, dostał tyle bomb od Araba a jakoś się nie poddał. Jak Krycha będzie bic tak jak na 1, to dostanie #!$%@?. Ale tu nie o to chodzi, #!$%@? mnie to że gość ani fejmem nie jest ani nie ma umiejętności a #!$%@?,
  • Odpowiedz