Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ruthan: nie masz tego w papierach z badania któregoś poprzedniego?
Ogólnie z grupą krwi jest tak, że szpital powinien mieć takie informacje w kartotece, tylko zwykłe nie kwapią się z wydaniem ich pacjentowi do wiadomości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ruthan: @Eustachiusz: nawet nie tyle muszą być aktualne co jest wąska grupa dokumentów jakie szpital uznaje jako wiarygodne info ws grupy krwi. Dlatego zwykle wykonuje się takie badania standardowo. Zwyczajnie niewiele osób ma kartę krwiodawcy czy kartę identyfikacyjną grupy krwi.
@isilien171: No kazali zrobić, a ja myślałem że mam to w książeczce. A tu dupa - w książeczce zdrowia jest tylko grupa matki.
@Kotwpizamie: Trochę mnie uspokoiłeś. Półtora roku czekałem i teraz taki fail.
@pawel-kw-wkp: Właśnie nie mogę znaleźć, miałem wykonywaną morfologię 2 lata temu ale grupy krwi tam nie wpisują. Zadzwonię do nich rano i spytam konkretnie.
@pawel-kw-wkp: No na słowo to wiadomo, sam bym się nie dał kroić nie będąc pewnym swojej grupy. Po prostu nie chciałbym aby zabieg został przesunięty na jakiś odległy termin, patrząc na to ile już musiałem czekać.
@czolgistka93: Czaję.
Czyli podsumowując - nie mam co się martwić o jutrzejszy termin, bo badanie tak czy siak zostanie wykonane?