Wpis z mikrobloga

#ps4 #psvita oplaca sie kupowac vite dla samego grania w gry z ps4? Korci mnie bardzo ta opcja, a nie bede kupowal specjalnie telefonu bo mam, a widze ze psvita stoi po 100£ wiec nieduzo, ewentualnie poczekam do swiat bozego narodzenia i sony cos wymysli. Nie wiem co robic, jakies propozycje?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mariusz_Drugi: zależy w co grasz. Jeśli indyki to nawet warto, w innych przypadku już średnio. Dwa największe minusy to emulacja przycisków przez tylni ekran co w praktyce wychodzi słabo oraz mocna kompresja grafiki, przez co granie w ładniejsze gry trochę wypala oczy :& Co do lagów, to grałem tylko w sieci domowej z ps4 podpiętym po ethernecie i w sumie były odczuwalne w tak minimalnym stopniu ze po chwili przyzwyczajenia
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: To raczej bym odpuścił. Akurat w spidermanie testowałem i obydwie wady o których napisałem są dość mocno odczuwalne w nim ( ͡° ʖ̯ ͡°) Podejrzewam ze w innych exach by było podobnie, bo exy zawsze mają ładną grafike i są tworzone z myślą o wykorzystywaniu wszystkich przycisków pada. Dla mnie granie w ten sposób ma racje bytu tylko w mało wymagających indykach, remake'ach starszych gier
  • Odpowiedz