Wpis z mikrobloga

Mirki #telefony #android czy jest ktoś kto używa Xiaomi Mi A2 Lite ??

Jeśli ktoś się znajdzie, czy doinwestowaliście i nakleili szkło ochronne na ekran?

Z tego co czytam, ten model nie ma żadnego szkła ochronnego. Planuję zakup, ale waham się. Parametry niezłe, na żywo oglądałem, dość zgrabny, ale trochę martwi mnie ta taniość i bez szkła. Dla osoby starszej, po 60-tce, w tej chwili używa Szajsunga S5 (i pomimo, że już starszy model to posiada w standardzie Corning Gorilla Glass 3).

Ewentualnie jeśli polecacie jakiś inny smartfon i model spełniający takie wymagania to słucham:
- dobra rozdzielczość ekranu (ponad FHD)
- najlepiej poniżej 6 cali ekran (nie szukam patelni)
- minimum 4 GB RAM
- 8 rdzeniowy procek
- miło gdyby miał notch'a i wyraźnie duży wyświetlacz

Aparaty i grafika bez znaczenia. To dla osoby starszej, nie snapuje, czasem ewentualnie skype czy whatsap.
Pobierz snwptest - Mirki #telefony #android czy jest ktoś kto używa Xiaomi Mi A2 Lite ?? 

...
źródło: comment_KCDLZL7LL7cWMhQMJHReoDhNDn9tzPPG.jpg
  • 7
@snwptest mam Mi a2 lite od wczoraj, telefon bardzo spoko. Mam naklejone szkło na ekranie bo mam talent do rozbijania telefonów.
Jakość rozmów i wykonania bardzo na plus, Android One śmiga jak należy tylko mi akurat dość ciężko się przestawić bo od 2 lat używałem tylko Samsungów, niektórych opcji mi niestety brakuje chociaż myślę że to tylko kwestia przyzwyczajenia