Wpis z mikrobloga

Dzisiaj stojąc w korku z nudów naszła mnie mała refleksja. Spojrzałem na inne samochody i wszędzie gdzie jechała jakaś para niebieski prowadzi różowa siedzi obok. I tak jestem ciekaw jak to wygląda u Was? U mnie różowa ma prawko ale nie jeździ nawet do sklepu bo nie umie (tak twierdzi)¯\_(ツ)_/¯
#ankieta #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #prawojazdy

Kto prowadzi?

  • Niebieski 67.1% (55)
  • Różowa 6.1% (5)
  • Po równo 26.8% (22)

Oddanych głosów: 82

  • 15
@rivvin: Weź ty ją gdzieś na niepubliczne / nieuczęszczane drogi i daj jej poprowadzić samochód. Z czasem będzie coraz lepiej. Mogę zrozumieć, że różowy ma jakieś obawy przed prowadzeniem auta. Na dłuższą metę, ona będzie się uwsteczniać w tej umiejętności.

Różowa, która przejmie kierownicę to skarb. ( )( ͡º ͜ʖ͡º)
@MMARS: wiesz proponowałem, ale zmuszać nie zamierzam. Sam bardzo nie lubię jeździć i ją trochę rozumiem... Póki nie ma takiej konieczności mogę ją wozić, a szkoleniem niech sie lepiej zajmie profesjonalista jeśli zajdzie kiedyś potrzeba ;)
@rivvin: Zależy, ja do pracy jeżdżę wspólnym samochodem, a niebieski jeździ firmowym. Jak jeździmy firmowym niebieskiego, to on jeździ (dawniej ja jeździłam, zaraz po zdaniu prawka), jak jeździmy tym wspólnym, to ja jeżdżę xD
@rivvin: Jakbym jakąś miał, to pewnie raz, że bałbym się dać jej prowadzić auto, a dwa, że ogólnie lubię wozić ludzi, więc nie miałbym problemów z tym, że trzeba by gdzieś podjechać.
@rivvin: zależy od sytuacji, staramy się pół na pół, fajnie jest w dłuższej trasie mieć kogoś na zmianę, no i nie muszę się stresować, że "kurde, nie ma praktyki, co to będzie, jak pojedzie sama"
jak wiem, że mogą być korki, możemy mieć sytuację, że trzeba będzie się wbijać z podporządkowanej i liczyć na uprzejmość, to zawsze każę żonie prowadzić, bo szybciej ją przepuszczą
podobnie zresztą jak kiedyś chodziłem na spacery