Wpis z mikrobloga

@menmikimen: A porada na koncu tej strony: use ctrl+shift+printscreen to select a area, drag the selected area and leave to the desired position. you will have a screenshot of that particular area. ? tj ctrl+shift+printscreen ?
No jak nie rtto zawsze shutter (tez na tej stronce pisza :) )
zerknij we wspomniany przeze mnei wyzej link


@thomeq: ale on opisuje funkcje tylko dla Gnome 3, a we wpisie napisałeś jakby to miało działać na każdym DE. Nie żebym się złośliwie czepiał, ale po prostu warto być precyzyjnym, bo nie każdy korzysta z Gnoma.

propsy za nicka


Nie pamiętam przyczyny wybrania tego nicku xD
@Alex_Krycek: no jako niskopoziomowy uzytkownik tego systemu juz zdazylem sie nauczyc, ze nie wszystko w kazdej dystrybucji dziala ;) Ale fakt, masz racje, bylem nieprecyzyjny ;)

Co do nicka - onegdaj bylem fanem tego serialu (po 4 sezonie jednak odpuscilem :P )
@thomeq: to bardziej kwestia DE niż distra. Co do serialu - obejrzałem wszystkie sezony (za wyjątkiem tego najnowszego), choć muszę przyznać, że te ostatnie bez Foxa Muldera, były dużo nudniejsze od tych wcześniejszych. Z chęcią bym obejrzał na nowo, bo oglądałem całość tylko raz i to ponad 7 lat temu, także mało co pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Alex_Krycek: Dla mnie w pewnym momencie zaczela sie robic telenowela.. plus w akademiku ciezko bylo wygrqac dostep do TV z fanami Ostrego Dyzuru (lecial rownoczesnie na innym kanale)(.

W kwestii wycinania - mozna doinstalować shuttera ale nie wiem jak dziala, wiec sie nie wypowiem :)
@thomeq: telenoweli w tym serialu jakoś nie wyczułem. Wręcz przeciwnie - postacie były bardzo chłodne, rzadko rozmawiające o emocjach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oglądałem na kompie wszystkie sezony ściągnięte z Chomika, także ja na szczęście nie musiałem z nikim walczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Alex_Krycek: piszac o telenoweli mialem na mysli wszystkie te watki romansu czy dzieci itp... najfajniej jak rozwiazywali (albo i nie) zagadki ze spiskiem w tle. Plus co jakis czas odcinek humorystyczny. Jesli nie znasz, to polecam inny serial tego samego rezysera - Millennium (Frank Black nawet chyba byl w jednym epizodzie X-files)