Wpis z mikrobloga

Mirki,co tu sie #!$%@? XDD
MIieszkam z wujo i ciocia, wujo jest uzależniony od hazardu ze skłonnościami do alkoholizmu a ciocia typową dobrą panią Domu.
Nie przelewa nam sie generalnie,ba od kilku dni komornik kontaktuje się z ciocią a ta nie odbiera bo się boi.
Wuja wczoraj wieczorem pijany darł morde że on tak nie bedzie żyć i nie bedzie patrzeć jak żona cierpi i że pożyczy kase i pojdzie zagrać bo to nasza ostatnia szansa.
Ciocia oczywiście darła sie na niego,płakała i probowala go siłą zatrzymać lecz ten chudy i maly ale wyrwał sie i uciekł. Siedziałem wczoraj do nocy z zapłakaną ciocią a po wuju ani słowa,dzwoniliśmy do niego całą noc a on odebrał (co nigdy sie nie zdarzało a takich akcji było wiecej) i w jakiejs euforii powiedział że wszystko nam powie jak wroci i od razu sie rozłączył.
Nie wiem co sie #!$%@?ło ale wuja prawdopodobnie zaraz wróci do domu i z mojej perpektywy widze dwie mozliwosci - albo zaraz sie okaze ze nie mamy gdzie mieszkać,albo jesteśmy bogaci i #!$%@? do Kalifornii XDDD

Edit:właśnie napisał mi smsa że mam za chwile zejść do niego i nie gadac nic cioci

#wpis ##!$%@?
  • 92
  • Odpowiedz
Jaki BAIT. Spytaj się wujka co to za lokata co ma wyższy procent niż RRSO pożyczki

Może pożyczył od kogoś z rodziny na gębę i nie zamierza szybko oddawać. Choć jeśli ma długi to rzeczywiście spłata długów przyniesie większe korzyści w postaci mniejszych odsetek niż jakakolwiek lokata.
  • Odpowiedz
@Ceniusz: myslalem ze zakonczenie bedzie takie

Kiedyś ojciec dał mi hajs żebym opłacił rachunek za prąd, ale zamiast tego kupiłem bilet na loterii, w której główną wygraną był samochód. Ojciec spuścił mi za to #!$%@?. Ale następnego dnia gdy się obudził przed drzwiami stal nowy samochód. Wszyscy płakali, zwłaszcza ja, bo to był samochód elektryków, którzy przyjechali odłączyć prąd. Ojciec spuścił mi #!$%@? jeszcze raz.
  • Odpowiedz