Wpis z mikrobloga

@crazyfigo Ładnie! U mnie dziś Luxire, Osovski i Uniqlo, a na grzbiet Gloverall. Już blisko do fresco od Dawida, będę nosił jak #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zapowiada się mega, a jak jeszcze dojdą guziki, milanese... Aż chyba w końcu oddam koszule SuSu do poprawek i dokupię jakichś krawatów i poszetek
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: Potwierdzam wszystko co napisałeś o SuSu. Buty dramat - jedne monki mi się niezłe trafiły poza tym tęgość chyba H xD

Koszule fajne, ale szersze w klatce na pewno niż w Bytom/Vistula. Rękawy nieco dłuższe. Oni chyba zdają (SuSu w sensie) sobie sprawę, że jak ktoś u nich zamawia to w większości przypadków ma czas/hajs na krawca o dostosowanie wymiarów.
@crazyfigo: Koszula i marynarka z SuitSupply, poszetka pochodzi od Mr Vintage z Lancerto :-)

Buty mają masakryczne, widać że dodali je później i nie jest to ich mocna strona, a raczej wypełnienie braku w postaci całej stylizacji. Podobnie ze skarpetami, są beznadziejne. A pech o tyle większy miałem, że zamówiłem ich z 5 sztuk (bo myślałem, że będą pasować tak jak wszystko, zresztą kiedy mi ostatni raz skarpety nie pasowały?) i