Wpis z mikrobloga

  • 1
#whisky Drogie mireczki. Potrzebuje wieksza ilosc budzetowej whisky na #wesele jakies pomysły jaką skąd żeby było znośnie i tanio? Myślałem nad zamówieniem z Niemiec albo ogólnie pojechaniem specjalnie za granicę po alkohol. Ogólnie rozważam wszystko żeby przyciąć trochę koszty przy utrzymaniu rozsądnego poziomu trunku.

Ktoś coś może polecić?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aiween: zobacz drinkdozijn, ale ogólnie to budżetowe pozycje są raczej w podobnej cenie. Napisz może do m&p, oni maja niezła ofertę whisky a dodatkowo reklamuje się, ze zaopatrują wesela.
  • Odpowiedz
@BajerOp: może źle się wyraziłem. Szukam jakiejś budżetowej whisky która będzie fajna i lekka na wsele, a ze potrzebuje własnie koło 20 butelek nie jest to na pewno ilość hurtowa. Dlatego dopytuje czy ktoś może polecic jakies w miare dobre whisky w niezlej cenie.
  • Odpowiedz
@Aiween nie bierz czerwonego Johnny Walker. Na swoim weselu mialem Grantsa. Oprocz normalnego mialem jeszcze ich "specjalne" odmiany. Smakowalo dobrze, goscie zadowolwni byli. W sumie u mnie whisky poszlo wiecej niz wodki :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aiween: ew bushmills/ Jim Beam ale to burbon Poniżej to już te zwykłe popularne blendy, które smakują w zasadzie podobnie. Ustaw filtr na whisky na pepperze i coś znajdziesz prędzej czy później fajnego.
  • Odpowiedz