Wpis z mikrobloga

W Brytyjskiej klasie politycznej podoba mi się to że mimo tego że piastują najwyższe urzędy w Państwie do pracy chodzą jak zwykli obywatele. Dzisiaj rano John Bercow Speaker (Izby Reprezentantów i jedna z najpotężniejszych postaci politycznych w UK) został przyłapany w drodze do pracy przez dziennikarzy BBC i grillowany w kwestii swojej wczorajszej decyzji.
Boris Johnson jeździ do Parlamentu choćby swoim starym rowerem z jaskrawym orzeszkiem na głowie.

W Polsce natomiast żona ministra rozwoju wsi jeździ do salonu fryzjerskiego obwarowana 2ma limuzynami asystującymi i limuzyną która zabiera ją na ul Dąbrowskiego w Warszawie na czesanie.

#zalesie #uk #brexit
Shewie - W Brytyjskiej klasie politycznej podoba mi się to że mimo tego że piastują n...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shewie: Bercow to dość oryginalna postać nawet jak na brytyjską politykę.
Przypomina mi się jak witał Obamę 8 lat temu.
Aż trudno uwierzyć jak nisko UK i USA upadły w ciągu tak krótkiego czasu
X.....k - @Shewie: Bercow to dość oryginalna postać nawet jak na brytyjską politykę. ...
  • Odpowiedz
@yuim: Jakich dwóch ziomków w garniakach było, mimo wszystko to jest kanclerz Niemiec, nawet jakby chciała to pewnie nie może. Ale nie rzucali się specjalnie w oczy, jak ktoś by ich nie szukał to by się nie zorientował, że ją obstawiają.
  • Odpowiedz
@Shewie
Zdajesz sobie sprawę z tego jakie są korki w londynie?

I zakaz wjazdu do centrum jeśli nie masz jakiejś tfu hybrydy czy innego elektryka
  • Odpowiedz