Wpis z mikrobloga

Hej mam pytanie Drogie Mirki. Jako, że zbliża się sezon na wymianę opon na letnie, a takowe chce sobie sprawić to jaki sklep polecacie, znacie z oponami? Jestem już zdecydowany na konkretny model (Hankook - Ventus Prime3 K125 92W, podobno jakość/cena konkurencyjna), ale nie wiem gdzie je kupić. Znalazłem najtańszą cenę w jednym ze sklepów należących do grupy Delticom (np. oponytanio.pl lub oponyguru), ale widzę średnie opinie w internecie :/ I tak zamierzam, zamawiać za pobraniem to o pieniądze się nie boje, bardziej o to jak zostaną wysłane i z którego roku będą. Jakieś porady? #opony #samochody #motoryzacja
  • 5
  • Odpowiedz
Skorzystałem z usług www.strefakierowcy.pl , zobacze co z tego wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vajroos wiadomo pierwsze co przychodzi do głowy to oponeo ale były tam droższe (i ostatnio jakieś narzekania widziałem na wykopie ;) ), a skleopon.pl nie znałem.
Teraz sprawdziłem i w tym sklepopon.pl z dostawą wychodzi jeszcze drożej niż w oponeo.
  • Odpowiedz
@michael323: Jak aktualne to wołaj. Znajdę Ci najtańszy sklep, postaram się ustalić DOT, czas dostawy, płatność za pobraniem. Aaa i najważniejsze, na pewnio to nie bedzie sklep KRZAK który dziś jest a jutro telefon nie odbiera:)
  • Odpowiedz