Wpis z mikrobloga

@zafrasowany: Legia i Lech są zainteresowane, bo taki dobry zawodnik z tak niską klauzulą rzadko się zdarza.
Przejście do Legii nie ma sensu dla samego zawodnika. Przecież Legia nie jest lepszym klubem, a w Lubinie ma idealne warunki do rozwoju i nikt nie wyśle go do rezerw, żeby zrobić miejsca dla nowego Portugalczyka z zaprzyjaźnionej agencji.
@zafrasowany niestety, Zagłębie ma kilku fajnych grajków na niskich klauzulach i kluby na nich patrzą. Prezes Zagłębia wziął sobie za punkt honoru, aby renegocjować te umowy, a Slisz to najważniejszy punkt w agendzie. Wczoraj o tym w Magazynie Ekstraklasy mówił. Podobno Bartek i jego ojciec (rozdaje lajki na tt za chwalenie syna xD) jest skory do negocjacji z ZL.
nikt nie wyśle go do rezerw, żeby zrobić miejsca dla nowego Portugalczyka z zaprzyjaźnionej agencji.


@ejrafi: Co za bzdury XD Nikt mlody nie zostal zeslany, tylko 40 letni Malarz po 3:3 z Wisla Krakow, stary, drogi i slaby Maka, slabo grajacy Philipps i Pasquato. A Legia stawia na mlodych, gra Szymanski, Majecki, Kulenowicz, czy jeszcze nie tacy starzy Wieteska i Stolarski. Legia jest pierwsza w Pro Junior pewnie przypadkiem XD a
@zafrasowany: Nigdzie nie napisałem, że młodych się zsyła do rezerw, tylko że się zsyła do rezerw. Legia jest klubem gdzie co pół roku zmienia się strategia, Zagłębie jest stabilniejsze i tutaj ma lepsze warunki rozwojowe. Tyle i aż tyle.
@zafrasowany: Ślisz przebił się do pierwszej jedenastki 10 kolejek temu. W ciągu tego czasu ZL odnotowało 6W-2R-2P. Nie wiadomo tylko jak poradziłby sobie z presją w większym klubie. Zapewne po MŚ (u-20?u-21?) jego wartość wzrośnie, a chętnych na transfer przybędzie. Niech się loczek stara...

@ejrafi: Stabilniejsze do kopania się w dolnej ósemce? Przecież przewidywanie w jakim skłądzie i z kim na ławce trenerskiej zagra ZL w ciągu nastepnęgo sezonu to
@zafrasowany: Wypunktował? Nie produkowałbyś się tak, gdybyś potrafił ze zrozumieniem przeczytać to co napisałem. XDDD Co ma Pro Junior do rozwoju zawodnika? Co ma to, że Slisz jest młodym Polakiem do tego, że Legia wysyła piłkarzy do rezerw? Gdzie napisałem, że Zagłębie stawia na młodzież? PS. Legia nie stawia na młodych, tylko na Szymańskiego, którego koniecznie chcą wcisnąć jakiemuś frajerowi za pare baniek euro. XD

Legia 1:3 Zagłębie
Zagłębie 0:1 Legia