Wpis z mikrobloga

@Raksi: na Halloween było mnóstwo Drifloonów i Stunkych, ja sam prawie nie wychodząc z domu bo cały czas lało złapałem 100 przez tydzień, ale zazdroszczę bo według mnie jeden z ładniejszych shiny, a teraz kiedy jest ich mało to zdecydowanie można szpanować wśród takich jak ja XD
@Raksi: Drifloon od zakończenia swojego eventu jest dosyć rzadki więc ja bym się cieszył, zwłaszcza że ten event to też nie było community ani safari gdzie każdy kto chce i może nałapie po 10 shiny. Pewnie co roku będzie spora szansa na niego podczas halloween, ale bardzo mała przez resztę czasu.
Moim zdaniem ostatnio zwiększyli szanse na shiny. Odkąd rozpoczął się event na walczące złapałem:
Makuhita
Murkrow (dzisiaj rano)
Shellder x2
Pidgey
Natu
u znajomych też wpadło pare shiny, średnio między 1 a 3, a grają zdecydowanie mniej niż ja.
@philger a konkretnie w uncommon są shiny legendy, na które było dużo szans z znacznie zwiekszonym rate na ich wpadniecie, mam na myśli ich powroty na raidy czy zapdos day'e
A w pierwszej grupie są póki ktore nigdy nie miały zwiększonych szans na ich zdobycie i można tylko je trafić mając farta wykluwajac jajka, mam na myśli tego ptaszka złotego (zapomniałem nazey xD taki ze mnie pokemaniak), albo złoty magikarp który dalej
ok cd.... ptaszek... xD oczywiście miałem na myśli swablu, mało kto na naszej grupie go ma, a tu jako popularny, wątpię w to.
Dodatkowo poprawka, złapałem 8 shiny moltresów jednak, ostatni z miesiąc temu z paczki, 1 shiny zapdos. Dwa shiny ho-ohy z eventów, złapane jednego dnia.

To ze grafika jest przynajmniej po częsci bzdura można poznać będac na grupie z duzą ilością osób, tam dalej te poki co wymieniłem są dla
@gipson_90: jak już porównujesz Moltresa z karpiem to dobrze gdybyś nie zapominał że oskubane kurczaki były dostępne przez 3 godziny (ok, można było jeszcze trafić z paczki, ale szansa była max raz na tydzień i to nie za duża) i nie każdy miał wtedy czas, chęci, ekipę, oraz wystarczająco passów i szczęścia. A karpia można trafić non stop od prawie 2 lat (aż sprawdziłem, za 5 dni druga rocznica wprowadzenia) i
Jeszcze co do braku chętnych na wymiany za karpia/Arona - co prawda ja szukam głównie brakujących mi shiny, a te pospolite mam, więc jasne że mało kto chce za nie oddać coś rzadszego. Tylko że po pierwsze to tylko dodatkowo potwierdza że te 2 rzadkie nie są, a po drugie za każdym wrzuconym ogłoszeniem dostaję pełno gównoofert za shiny legendy i od czasu do czasu nawet jakąś spoko propozycję, a o te