Wpis z mikrobloga

@Pieszy_Easy_Rider: Kraków - Budapeszt PolskiBus, bo nie lubię Słowacji, a dalej na stopa. Po drodze minimum 2 dni w Belgradzie, bo super miasto :)
W ubiegłym roku była większa ekipa stopików i wloczykijow i razem na polu namiotowym byliśmy u gospodarza, jakieś 40-50 osób w sumie. Nawet jeśli pojedziesz sam, to na bank będzie wesoło.
Byłem już 3 razy na Gucy, jak coś, to pytaj :)
  • Odpowiedz
@Aromatyczny_weglowodor: oooooo skarbnico wiedzy ! na razie zastanawiam się jak to ugryźć, znalazłem jakiś bezpośredni autobus na trasie Kraków Belgrad za 350zł w jedną stronę. i myślałem tym. aleee jeżeli byłeś tam już, to napisz mi w wolnej chwili takie rzeczy jak
Czy da się tam przyjechać np 3 dni przed festiwalem i rozbić namiot, bez przenoszenia go w inne miejsce
Czy jadąc tam samemu muszę się obawiać o bezpieczeństwo
  • Odpowiedz
@Pieszy_Easy_Rider: Co do transportu to z Belgradu łap blabla, albo autobus do Cacak-u i stamtąd są taksówki dzielone z innymi, są też minibusy z Cecaku, albo miejski autobus w Belgradzie na wylotówkę i na stopa, tam połowa stolicy na festiwal jedzie:)
Możesz przyjechać kilka dni przed festiwalem, dookoła są też fajne miejscówki, lasy, jeziora itp klimaty, całe miasteczko zaczyna też żyć festiwalem, są przygotowania itp.
Możesz rozbić namiot na dzikusa, koło rzeczki, albo u gospodarza za 5E masz wtedy prąd, prysznic, WiFi i kawę rano + a-----l domowy za "co łaska" ;) możesz tam siedzieć nawet i 2 tygodnie jak chcesz i się nigdzie nie przenosić :)
Jest ultra bezpiecznie - Serbowie tanczą nawet z Kosowianami, machaja ich flagą itp. Kilka lat temu był problem ze złodziejami i cyganami i zginęło parę aut, ale w ubiegłym o niczym takim już nie słyszałem...
Sprawy sanitarne to zależy od miejsca gdzie kimasz - rzeka, prysznic z zmmimna wodą, albo na luksusie możesz mieć wannę w pokoju z Airbnb, ale to trochę się kłóci dla mnie z klimatem festiwalu ;)
Jedzie miodzio, od rana na ruszcie się kręcą świnki i barany, są domowe wyroby, kuchnia tłusta i smaczna. Pljeskavica, czyli taki nasz hamburger to ok 7zl, p--o jak chcesz przy wejściu na scenę blisko to 4-5zl, jak odejdziesz 100m to już poniżej 3zl kupisz, 2zl w markecie (wszystko to to samo p--o z puszki). Nie palę, więc nie wiem dokładnie, ale szlugi taniutkie, chyba w okolicach 7-9zl
Aromatycznyweglowodor - @PieszyEasy_Rider: Co do transportu to z Belgradu łap blabla,...

źródło: comment_DYgnA5KOMJzArTXzUOiZ07jAOWg3q3xj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Aromatyczny_weglowodor: ooooooooo człowieku ! takich informacji potrzebowałem ! bardzo dziękuję za info ! często jadę gdzieś w PL wiec gdybym był w Twojej okolicy to zapraszam na p--o ! a jak nie to na Guczy wypijemy ! jeszcze pewnie będę Cię męczyć różnymi pytaniami wielokrotnie, ale to już nie dziś ! jeszcze raz wielkie dzięki !
  • Odpowiedz