Wpis z mikrobloga

@Pieszy_Easy_Rider: Kraków - Budapeszt PolskiBus, bo nie lubię Słowacji, a dalej na stopa. Po drodze minimum 2 dni w Belgradzie, bo super miasto :)
W ubiegłym roku była większa ekipa stopików i wloczykijow i razem na polu namiotowym byliśmy u gospodarza, jakieś 40-50 osób w sumie. Nawet jeśli pojedziesz sam, to na bank będzie wesoło.
Byłem już 3 razy na Gucy, jak coś, to pytaj :)
@Aromatyczny_weglowodor: oooooo skarbnico wiedzy ! na razie zastanawiam się jak to ugryźć, znalazłem jakiś bezpośredni autobus na trasie Kraków Belgrad za 350zł w jedną stronę. i myślałem tym. aleee jeżeli byłeś tam już, to napisz mi w wolnej chwili takie rzeczy jak
Czy da się tam przyjechać np 3 dni przed festiwalem i rozbić namiot, bez przenoszenia go w inne miejsce
Czy jadąc tam samemu muszę się obawiać o bezpieczeństwo jak
@Pieszy_Easy_Rider: Co do transportu to z Belgradu łap blabla, albo autobus do Cacak-u i stamtąd są taksówki dzielone z innymi, są też minibusy z Cecaku, albo miejski autobus w Belgradzie na wylotówkę i na stopa, tam połowa stolicy na festiwal jedzie:)
Możesz przyjechać kilka dni przed festiwalem, dookoła są też fajne miejscówki, lasy, jeziora itp klimaty, całe miasteczko zaczyna też żyć festiwalem, są przygotowania itp.
Możesz rozbić namiot na dzikusa, koło
źródło: comment_DYgnA5KOMJzArTXzUOiZ07jAOWg3q3xj.jpg