Wpis z mikrobloga

Witajcie! Trochę nas tu nie było, ale nie bez powodu - mamy nowości :) W związku z tym robimy #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wylosujemy jutro około południa za pomocą #mirkolos jedną osobę, która dostanie od nas (oczywiście #zadarmo ) zakupy o wartości 100 PLN w naszym sklepie. Udział biorą tylko konta starsze niż ten post.
Standardowo dodajemy także promocję - odwiedzając soxinthebox.pl na kod rabatowy: „3plus1” otrzymacie 10% zniżki oraz do każdych zamówionych trzech par skarpet dodajemy wybrany przez nas wzór także #zadarmo ! Rabat 10% nie łączy się z innymi na stronie. Kod będzie ważny do 24/03/2019 włącznie.

Udanego tygodnia Mirabelki i Mireczki, takiego co będzie miał dobrych chwil tyle co my bawełny w składzie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#soxinthebox #prezent #modameska #modadamska #noszekolorowe #skarpetkiboners #nogiboners
Pobierz Sox-in-the-Box - Witajcie! Trochę nas tu nie było, ale nie bez powodu - mamy nowości ...
źródło: comment_o2d09CwtsPZ8HkMHoLd7hmg4aShkvGtZ.jpg
  • 27
@Sox-in-the-Box: O nie. Myślałem, że ja coś spieprzyłem bo zadziałało i żeby was nie fatygować usunąłem komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kodzik lata.

Pakiety trzech par z gotowych zestawów, też biorą udział w promocji?