Wpis z mikrobloga

  • 39
Uwaga, bo wyjątkowo wpis na serio z mojej strony.

Odkąd mój znajomy rzucił się pod pociąg nie mogę normalnie spać i zastanawiam się co jest po śmierci. I cały czas ogarnia mnie paraliżujące uczucie strachu przed tym momentem. Jak obstawiacie, co się dzieje po śmierci?
  • 63
  • Odpowiedz
@Danicen Oczywiście, że lepiej. Obecnie mam archaiczne wyobrażenie tego, że mógłbym bez swoich organów leżeć w trumnie. Jakoś się tym nie przejmuje tak naprawdę, prawdę mówiąc mało czym się przejmuje i pod wpływem impulsu mógłbym się zgodzić, choć niekoniecznie pod wpływem altruizmu.
  • Odpowiedz
@Danicen: Ja wierzę w reinkarnację, że po śmierci znów uzyskamy jakąś tam świadomość, lae nie jako my, ale jako inna osoba, tak jakby... A przynajmniej chcę w to wierzyć. A pewnie będzie najprawdopodobniej jak wspomniano wyżej: utrata świadomości, bez snów.
  • Odpowiedz
zastanawiam się co jest po śmierci


@Danicen: To samo co przed urodzeniem. Pamietasz jak sie czules w 1478? Sprobuj to sobie wyobrazic.
Lubie cytat "Kiedy my jestesmy - nie ma smierci. Kiedy jest smierc - nie ma nas".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Danicen: A kogo to obchodzi lol. Ch'j w to. Dupnij se browarka Mirku. A nie sobie głowe pierdołami zawracasz. (Chyba że zamierzesz umrzeć jakoś niedługo)
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela I co wtedy? Nic nie czujesz? Czy zostajesz sam ze swoją świadomością, zamknięty w swojej głowie już na zawsze? W odmętach ciemności, samotny do końca wszechświata?


To jest zdecydowanie najczarniejsza wizja tego co się dzieje po śmierci jaką #!$%@? słyszałem.
  • Odpowiedz