Wpis z mikrobloga

Wy to serio jesteście #!$%@?, elito internetu xD reżyserowany, telewizyjny szajs z ludźmi o intelekcie złożonym jak pantofelek. I wy to gowno oglądacie, mało co nie posikujac się ze śmiechu przy okazji
#bigbrother
  • 22
  • Odpowiedz
@Arveit: sport jest ciekawy, generuje emocje, jest obecny od tysięcy lat w życiu ludzi i ma pozytywny wpływ na ludzkość. Natomiast oddawanie się takim plebejskim rozrywkom jak oglądanie ludzi zamkniętych w jakimś domu i podniecanie się tym mimo wyreżyserowania tego gowna świadczy o deficytach intelektualnych
  • Odpowiedz
@JulienSorel: ludzie ogladaja jak jakies #!$%@? patusy okladaja sie butelkami i krzeslami po glowie, gloryfikuja takich magikali i innych zjebow ktorych nickow nawet nie pamietam, a Ty sie czepiasz o grzecznego, wyreżyserowanego BB na TVNie? xDDDDDD
  • Odpowiedz
@JulienSorel wiesz, to nie jest tak że jak ktoś ogląda pierdoły to od razu jest debilem. Ludzie w ten pokrętny sposób odcinają się jakby od rzeczywistości, nikt tego big brothera na poważnie nie bierze. Nawet najwybitniejszy umysł świata zapewne chciałby sobie co jakiś czas odpocząć i przestać rozmyślać, od tego po części jest rozrywka. Niby głupie, ale nie sądzę by istniał człowiek który oglądałby tylko i wyłącznie wartościowe rzeczy.
  • Odpowiedz
@mt5114: są różne rozrywki. Jedni oglądają seriale, filmy, inni idą pouprawiac albo pooglądać sport. Jeszcze inni czytają albo maja jakieś hobby. Rozrywkę tez można wartościować, nabijanie oglądalności temu syfowi jest szkodliwe. Później kazdy narzeka na poziom telewizji
  • Odpowiedz
@JulienSorel no i tak jest. Co zrobisz? Można jedynie ponarzekać. Już dawno walnąłem tag na czarno mimo że nie mam nic przeciwko, tylko jedynie że mi spamują mikroblog. A ja chcę widzieć tylko shit posty a te bb mi przysłaniają :D
Takie rozrywki mimo wszystko będą dalej, bo ludzie często znudzeni swoim życiem sięgają do innych. Tacy już jesteśmy, tak czy siak to zwykły programik xD i tak to kiedyś jebnie,
  • Odpowiedz
@JulienSorel bo wykopki oglądają to IRONICZNIE więc myślą, że są lepsi od "normalnych" oglądających, a tak naprawdę kierują nimi te same powodu - chęć poczucia się lepszym niż "te głupki" z telewizora :)
  • Odpowiedz