Wpis z mikrobloga

@souriss: nie wiem, może na stronie sport.tvp.pl znajdziesz konkretne materiały, ja przeważnie widziałem je tuż po konkursie, każdy był z dziennikarzami TVP Sport. I żeby nie było- nie hejtuję jego aktualnej formy, bo doceniam go za to, co zrobił do tej pory i rozumiem, że może mieć gorszy okres. Ale nie podoba mi się jego postawa, od dłuższego czasu to było widać np. właśnie w wywiadach (opryskliwość i lekceważenie).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LukaszN: nie, nie. Chill, ja tylko właśnie chciałam obejrzeć te pyskówki. Bo ja rozumiem właśnie, że ktoś może być mistrzem. Szanuję. Ale któryś raz z kolei właśnie słyszę, że jak mu nie idzie to mocno tam się unosi w wywiadach. Myślałam że może masz gdzieś pod ręką. Ale zaraz poszukam. :)
  • Odpowiedz
@souriss: właśnie nie mam, najczęściej (a może tylko?) odstawiał pajacerkę w wywiadach dla TVP Sport, z Eurosportem gadał chyba normalnie, dlatego szukałbym gdzieś na stronie tej pierwszej telewizji. O ile jestem w stanie zrozumieć, że często dziennikarze zadają bardzo tendencyjne pytania, że nie każdego dziennikarza można osobiście lubić to jednak będąc profesjonalistą wypadałoby podchodzić profesjonalnie również do około-sportowych aktywności, bo jakby nie patrzeć to rzutują one na wizerunek całej kadry, sponsorów
  • Odpowiedz