Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
#dzieci Troszkę #heheszki

2 tyg temu syn level 2,5 był w szpitalu (rotawirus). Przebywał też na sali chłopiec, którego tata #!$%@?ł i #!$%@?ł głośno. Zwracaliśmy mu uwagę, ale co mały podłapał to jego.
Jedziemy dziś rano z synem samochodem. Staliśmy na światłach na lewoskręcie. Samochód jadący prosto po chwili miał zielone. Odjechał, a syn mi mówi "#!$%@? na czerwonym pojechał."
Dobrze Adasiu, ale dlaczego tak brzydko mówisz?

  • 9
@acidd: dalszy znajomy uczył corke "bo tatus to jest zajebisty" i się cieszył jak ładnie zaczynała uzywac wulgaryzmow.
Patologii nie przeskoczysz niestety :/
Możesz w domu dbać i pilnować języka, a taki dzban uzywajacy tego typu słownictwa w sekunde to rozwali.

mój na szczęście nie przyniósł żadnych takich tekstów z przedszkola

Gorzej jak usłyszy w autobusie czy parku i zniesie do przedszkola :p potem się tłumacz.

Swoja droga sama tak zrobiłam.
@acidd: no teraz mnie to tez smieszy.
Ale pamietam, jak mi przejęta koleżanka opowiadala, że jej ciocia (nauczycielka) slyszala, jak matematyczka w pokoju nauczycielskim się oburzala, że jakiego skownictwa używa ta x-owna i ze kto to widział w tym wieku takie wyrazy znać :p
Co prawda koleżanka chyba miała przy tym lekka satysfakcję, jak tak sobie teraz ponysle, bo zawsze robiłam za te grzeczna, wzorowa i piatkowa uczennice, ltora nie sprawia