Wpis z mikrobloga

@hpiotrekh: tak, przy wypożyczaniu okazjonalnym, bez abonamentu, będą ci blokować 500zł na koncie xD Lecę pędzę im dawać taką kasę do blokowania przy systemie którego nie mogli uruchomić 5 miesięcy z powodu problemów z aplikacją.
  • Odpowiedz
@qwarqq: na koncie MEVO, nie bankowym dodajmy.
Trzeba im przelać te 500pln na konto Mevo I z tego wezmą kaucję.
W jaki sposób kaucję odzyskać z konta mevo - brak informacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hpiotrekh:
  • Odpowiedz
@qwarqq: na koncie MEVO, nie bankowym dodajmy.
Trzeba im przelać te 500pln na konto Mevo I z tego wezmą kaucję.
W jaki sposób kaucję odzyskać z konta mevo - brak informacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hpiotrekh:
  • Odpowiedz
@Polinik: to jeszcze lepiej xD ale pewnie chcą się skupić na abonamentowych klientach. Tylko jakbym miał codziennie jeździć na rowerze to kupiłbym swój i nie liczył na to czy będzie na stacji.
a ja akurat mam stację obok siebie, przy wyjściu z metra i nigdy na niej nie mam roweru, za to 1km dalej rowery są na sobie xD (mordor) więc po rower muszę i tak iść z pol km na
  • Odpowiedz
  • 0
@Polinik
@qwarqq
Przecież i tak się bardziej opłaca wziąć na miesiąc za 10 zł niż na 2 dni za 20 zł. Raczej wszyscy będą brać opcję na miesiąc od razu i żadne środki nie są blokowane
  • Odpowiedz
@FPNgda:
Turysta co dopiero zakłada konto musi zapłacić 10+10,bo bezzwrotna opłata aktywacyjna.
20pln trochę już dużo jak na weekendową przejażdżkę.
  • Odpowiedz
@Polinik: Mnie bardzo ciekawi co z systemem po tych X latach na które przetarg jest. Rowery miastu zostają, czy producent zabiera. System zostanie z kodem źródłowym dla miasta czy producent zabiera.

Serwis i wymiana baterii to wiadomo, kolejny przetarg trzeba.

A nie chce mi się zagłębiać w zamówienie, żeby szukać takich szczegółów.

*) miasto - w uproszczeniu
  • Odpowiedz
@Line-Storm:
Pewnie miasto będzie znów zaszantażowane i postawione pod ścianą -- nawet jak rowery i appka przejdzie na własność miasta (w co wątpię, może potem sprawdzę w przetargu) -- to zmiana operatora tego systemu oznaczać będzie paraliż, więc pewnie zostawią nextbike na kolejny okres.
  • Odpowiedz