Wpis z mikrobloga

Wczoraj jeden tu mi zarzucił że to, że policja na zachodzie cały czas monitoruje social media to bzdura. Akurat rano wpadł filmik z wizyty policji u faceta w UK za niewłaściwe komentarze w necie. Polecam obejrzeć do końca. Enjoy.

#uk #poprawnoscpolityczna #bekazlewactwa dorzucam #brexit bo o tym były komentarze człowieka w filmie i #zamach bo tego dotyczył mój wpis.
H.....e - Wczoraj jeden tu mi zarzucił że to, że policja na zachodzie cały czas monit...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HK-Stelle: Akurat w UK dla pani szefowej policji to najwyższy priorytet zaraz po terroryzmie i przemocy w rodzinie. Jest nawet specjalna jednostka złożona z kilkudziesięciu policjantów, którzy sie zajmują tylko mową nienawiści w sieci xD
  • Odpowiedz
@dnasstorm: A już nie pamiętam dokładnie bo wywaliłem post, był z nocnej bez tagów. Generalnie coś na modłę że jeśli myślę że policja monitoruje społecznościówki cały czas to że jestem foliarzem.
  • Odpowiedz
@Jofiel: Dzień dobry, policja. Jesteśmy tu by przypomnieć panu, że wszelkie komentarze publiczne są widziane przez publiczność. Masz do tego prawo Stefan ale pojawiliśmy się tu, by ci przypomnieć, że patrzymy na to co piszesz. Nie napisałeś nic co łamie prawo ale odwiedziliśmy cię gdyż twój punt widzenia jest inny niż Wielkiej Władzy.
  • Odpowiedz
@Bratek: Nie premier a lokalną polityk i mogą to zrobić bo nawet policjant powiedział że to nie jest nielegalne. To nie Polska że urzędnik to jakaś święta krowa. Trzeba było obejrzeć do końca tak jak Pan OP przykazał.
  • Odpowiedz
  • 0
@HK-Stelle obejrzałem tylko do momentu w ktorym gostek spytal policjanta na powaznie co w tym zlego ze pojda i wyciagna ja (chodzi o premier kraju tak?) na ulice i zapytaja jak ona to mogla zrobic swojemu krajowi skoro 17mln ludzi zaglosowalo za wyjsciem z EU.
Ja rozumiem ze to jest hipotetycznie rozpatrywane przez niego ale nje rozumiem jego zdziwienia ze policja sie zjawia kiedy on wzywa ludzi zeby dolaczyli i z
  • Odpowiedz
  • 0
@HK-Stelle sorry ze usunalem poprzedni wpis, chcialem edytowac ale nie dalo sie bo odpisales na niego.
Obejzalem caly film i moje pytanie jest dalej takie samo, gosciu wzywa do przemocy wobec polityka na jakims forum i nie rozumie ze to jest nielegalne? Niedawno poslanka zostala zamordowana w bialy dzien na ulicy a on mysli ze jak sobie nie popisze do ludzi na forum to tylko bedzie gorzej dla kraju.
  • Odpowiedz
  • 0
@HK-Stelle nie wiem co napisal w tym swoim poscie przed wizyta niebieskich, ale w rozmowie z policjantem spytal co w tym zlego ze napisze zeby ktos mu pomogl pojsc do biura tej pani polityk i wyciagnac ja na ulice...
Przeciez policjant mu odpowiedzial ze niech sobie pisze co chce i wogole ale wyciaganie kogos to bylby assault! i
On jest taki glupi ze tego sam nie rozróżnia?!
  • Odpowiedz
  • 1
@HK-Stelle spoko, dla mnie szokujace bylo zachowanie typa z klipu. Co on ma w glowie, brak mi slow.

Jak nie slyszales o tym to zobacz jak UK przekazywalo dane zgromadzone na swoim terenie z bodajze polaczen telefonicznych (kto do kogo dzwonil, kiedy jak dlugo - same metadane) , do przetwarzania kolegom po fachu w stanach i viceversa, poniewaz na swoim terenie musieliby uzyskac jakiestam zgody inaczej to by bylo nkelegalne wiec
  • Odpowiedz
@Bratek:
No to Ci powiem że się trochę obracam w towarzystwie miejscowych i takie opinie jak ta z filmu to jest raczej lekka wersja tego co czasami słucham w rozmowach.
Ogólnie Brexit w obecnej formie to najgorsze dla nas co może być, mamy tu obecnie 18 milionów ludzi którzy czują się zdradzeni i oszukani.
Ja nie chce nawet myśleć co będzie jak ktoś wpadnie na pomysł żeby ten gniew gdzieś
  • Odpowiedz
  • 0
@HK-Stelle cokolwiek sie nie wydarzy z brexitem to imigranci pierwsi dostana po dupie, slaba gospodarka czy boom, kwestia jak gownianie bedzie.
Z mojego doświadczenia Natives sa przekonani ze nie trzeba sie bylo uczyc bo w pracy ich wszystkiego naucza tak jak mamusie i tatusia, moze nawet zrobia kariere po ilus tam latach(i nagke sie pojawia ktos obcy z lepszymi predyspozycjami i wiedza no i trzeva sie zaczac starac w pracy, to
  • Odpowiedz