Wpis z mikrobloga

Robię dłuższą przerwę w prowadzonych seriach tutaj. Nie chce mi się już i dodatkowo zostałem nawet zatrudniony w anglojęzycznym projekcie na chwilę za który będą mi faktycznie płacić. Przeto jak ktoś się czuje wykorzystany, to na czas, gdy nie będzie serii, to możecie cofnąć dotacje na Patronite - są 3 osoby i zawrotna kwota 11 złotych. Ponad to ten portal został zaanektowany przez niemalże upośledzonych ludzi, a na dodatek niebawem wybory... . W sumie niewiele powinno wymagać się od dzieci uzależnionych od protezy umysłu zwanej telefonem i politycznych kretynów, ale jest już to męczące, bo nic ciekawego prawie nie można przeczytać w zalewie bezwartościowych treści. Jak to mówi pewna księga nie ma co rzucać perły przed wieprze - oczywiście bez obrazy. Powrót do 2 tygodni czasu albo w ogóle.

#starszezwoje #smoczautopia #myrmekochoria
  • 36
@suseu: @radekrad: @razorn3: @slaper: @Psajkoman: Jest olbrzymie archiwum, więc w międzyczasie sobie można przeglądać. Są też długie teksty, ale nie chcę mi się szukać już.
@Pixelator: Mezopotamia i era brązu, to jeden z lepszych okresów historycznych. Bardzo podobny do naszej rzeczywistości i jednocześnie diametralnie różny.
@kiciek: Requiem Chevalier Vampire, Berserk, Salambo, Loan Slone, Homunculus (ale to bardziej psychologiczny thriller). Wszystko Druillet i Ledroita i komiks