Wpis z mikrobloga

@Grzolsat: Ale dlaczego nikt nigdy nie rozumie, że śmiać się można ze wszystkiego, ale tylko po jakimś czasie - patrz papież, katastrofa smoleńska - a nie z czegoś co się wydarzyło wczoraj...
  • Odpowiedz
Ziomku, ten pan okreslił się jako lewicowy i prawicowy jednoczesnie


@mroznykasztan: W jednym zdaniu. W całej reszcie zdań wykazywał radykalnie prawicowe podejście.

Czy jak ja napiszę, że jestem prawakiem, to też uznasz, że nim jestem?
  • Odpowiedz
@Grzolsat: przecież ze Smoleńska zaczęto toczyć beczkę po paru latach, jak pisowcy zrobili z tego wydarzenia zwykły cyrk do zgarnięcia głosów jakiś szurów

Ajj i po co tak manipulować w memach? Nic dziwnego że ta strona tylu prawicowych szurów trzyma, żeby mieć takie poglądy nie trzeba w ogóle myśleć xD
  • Odpowiedz
@Duze_piwo: Nawet nie. Śmiali się w kraju do którego przyjechali za lepszym życiem bo u siebie mają szambo które sami sobie gotują. I śmiali się jak obywatele tego kraju giną. Ci sami obywatele którzy pracują na zasiłki dla tych pasożytów
  • Odpowiedz
Czy jak ja napiszę, że jestem prawakiem, to też uznasz, że nim jestem?


@Hound: oczywiście. Przecież to to samo, jakbyś napisał, że czujesz się kobietą. Jakbym śmiał to podważyć...
  • Odpowiedz
@Duze_piwo No tak, popieranie terroryzmu (niezależnie kto się go dopuścił) jest chore i powinno być karane, ale piętnowanie kogoś za żarty to już przesada.


@Grzolsat:
mylisz się, na tym polega polityka. Nawet w Polsce jawnie jako państwo popieramy faszystowskiego agresora (Izrael)
  • Odpowiedz
Nawet nie. Śmiali się w kraju do którego przyjechali za lepszym życiem bo u siebie mają szambo które sami sobie gotują. I śmiali się jak obywatele tego kraju giną. Ci sami obywatele którzy pracują na zasiłki dla tych pasożytów


@drzuo: aha to smutne, i co niby mam z tym zrobić?
  • Odpowiedz