Wpis z mikrobloga

@OverEmotional: @Jestem_Tutaj: no właśnie obejrzałem ostatnio parę filmików i widzę że wszystko mega poszło do przodu. Aż sobie zobaczę. Konto założyłem w 2012, trochę pograłem, przerwałem bo mi się wtedy komp zjarał, potem wróciłem na chwilę w 2015 i już nie chwyciło. Ciekaw jestem jak będzie teraz.
Swoją drogą-gra nadal obsługuje tylko jeden rdzeń na procku? ;)
@thewickerman88: No i gra mimo że wygląda 10 razy lepiej niż kiedyś to wyciąga więcej klatek. Na 1060 6GB w 1080P na ultra mam w najgorszych momentach ponad 100 a czasami i 140-150 widzę i nie, nie patrzę wtedy w niebo. Pewnie nawet taki podstawowy 1050 da radę z najwyższymi ustawieniami i 60k/s.
@OverEmotional: no to supcio. Akurat o grafikę się nie martwiłem bo mam 1070ti i na razie żadnych problemów w grach ;)
@xD______xD: brzmi ciekawie. Na czym to polega? Na razie gierka się ściąga, udało mi się zalogować na stare konto, widzę mam nabite 3 665 bitew, 2 miliony w srebrze leży, z czołgów pamiętam że nie pchałem się powyżej 8 tieru, ale już sam nie pamiętam co tam było (i
@thewickerman88: Program jest dla osób które mają chyba poniżej 200 bitew lub nie grały przez 2 miesiące. Wtedy szukasz rekrutera, a Ty sam zostajesz rekrutem. I teraz masz do wbicia 1500 punktów. Wbijasz robiąc misje. Jeśli zdobędziesz te punkty to Ty oraz Twój rekruter dostajecie czołgi premium. W plutonie z rekruterem szybciej się wbija. Ogólnie fajna sprawa, jeśli zamierzasz grać, bo możesz za darmo sobie zdobyć czołg premium. Jeśli nie masz