Wpis z mikrobloga

@sl1der paragonu nie trzeba, wpisujesz wszystko z ręki, łącznie z datą zakupu urządzenia. A dane zwykłe, imię nazwisko, miejsce zamieszkania, kiedy kupiony telefon (w formie kalendarza, klikasz w odpowiedni miesiąc i dzien), no i tyle.
Też dziś odebrałem :) Co prawda z małymi przygodami (nie wiem w jaki sposób ale kurier wydał komuś innemu i pod innym adresem) ale po mojej interwencji sprzęt wrócił i jest już ze mną :)
@LouisCypher: @sl1der: A czy to nie dotyczy tylko zamówień przedpremierowych? Tj. przed 8 marca?

Ja dzisiaj odebrałem S10+ i miałem w Members zakładkę, że mogę odebrać prezent w postaci słuchawek, wszystko wypełniłem, podałem prawdziwą datę zakupu (13.03) i teraz czekam na potwierdzenie - ale obawiam się, że guzik z tego będzie...
@letterman91 moim zdaniem grają bardzo dobrze, zwłaszcza w połączeniu z Samsungiem. One domyślnie będą połączone z iPhonem X mojej różowej, bo ja już mam spoko słuchawki. Z ajfonem grają odrobinę inaczej, ale też dobrze. Na Samsungu (albo ogólnie telefonach z androidem) jest o tyle spoko, że w aplikacji Galaxy Buds możesz zmieniać sobie profile dźwięku i robi to mega robotę. Ogólnie uważam, że są naprawdę świetne.