Wpis z mikrobloga

@luktuc: super stary, dzięki za odpowiedź. To zaraz dzwonie do Andrzeja i będziem bajdurzyć. Mam nadzieję, że znajde po tym jakas prace, bo jebłem robotą, wziąłem kredyt i postanowiłem ruszyć do przodu ¯\_(ツ)_/¯
@zottwisnia sporo roboty jest ale Ukraińców w wielu firmach wola zatrudnić xD jakbym pracował jeszcze tu gdzie teraz (Knoll na Widlakowej) to mogę cię polecić jak już zrobisz papiery. (ale tu tylko na Maga jest robota) Problem w tym że nie wiem czy jeszcze tak długo porobie bo planuje zmianę branży xD

No i spawacz ogólnie nie tylko spawa często gęsto też szlifuje więc takie manualne umiejętności obsługi flexa chociażby to koniecznie.
@zottwisnia: No to luzik. Latem kuzyna wkręciłem a był tylko po paru latach pracy jako monter i świeżo po zrobieniu papierów, teraz z premią ma coś koło 4k netto. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko wtedy tak ukraińców nie brali a teraz co chwila bo chcą zrobić 3 zmiany ale brakuje ludzi xD Tak czy siak daj znać jak będziesz miał zaświadczenie ze spoiny o zdanym egzaminie (bo