Wpis z mikrobloga

A w jakim mieście? Swego czasu, kiedy jeszcze szukałem dla siebie mieszkania od dewelopera, to przeglądałem warszawska grupę na fb ich osiedla nowy targowek (kończy teraz 4. Etap). Dużo się dowiedziałem, przekonałem tez żeby raczej Atal sobie odpuścić. Polecam takie sprawdzenie, sporo ewentualnych problemów można wypatrzeć
  • Odpowiedz
@karid fuszerki przy wykonaniu - balustrada balkonowa nie dociagnieta do konca sciany, bo komus sie zapomnialo, podobnie z parapetami, elementy wadliwe wymieniane na nowe poprzez podbieranie ich z innych, jeszcze nieodebranych mieszkan, syf dookola budowy ktory nie jest nigdy sprzatany, obietnice budowy ulicy dojazdowej do osiedla a potem przeciaganie i zlanie tematu, (dwa etaoy oddane, wciaz jej nie ma), klauzule abuzywne w umowach - przeciaganie odbioru o kilka miesiecy wobec umownego
  • Odpowiedz
@swiz13: z rabatami może być teraz trudniej (wobec stanu sprzed trzech-czterech lat). Na trzy obserwowane przeze mnie inwestycje (Warszawa) w żadnej nikomu nie udalo sie dostac jakiegokolwiek rabatu (oczywiscie nikomu sposrod wyoowiadajacych sie). Jedynie czasem jakas znizka na garaz czy komorke lokatorska, o ile to poczatkowy etap budowy.
  • Odpowiedz
@swiz13: Cześć,

Również kupiliśmy mieszkanie na milczańskiej etap II. Fakt Nam też z ceny nie zeszli. Mam problem ze zmianami lokatorskimi...Zamierzacie się do zmian?
  • Odpowiedz