Wpis z mikrobloga

Dzień dobry! ()

Po pewnej przerwie od wpisów przychodzę do Was z dobrą wiadomością – od minionego weekendu jest na serwerze dostępna pełna wersja mobilnego interfejsu gry!

Wersja mobilna była ostatnim (i też największym) kamieniem milowym, który trzeba było osiągnąć przed startem Uniwersum 2.

Mając na uwadze to, że właśnie udało się ten punkt zrealizować, do otwarcie nowego uniwersum pozostała tylko jedna kwestia – dobranie odpowiedniej prędkości serwera. Uzyskując w ostatnim czasie wiele opinii na ten temat, wiem już, że obecna (x200) jest zdecydowanie zbyt duża. Chciałbym więc zapytać Was o zdanie – na jakiej prędkości najbardziej byście chcieli zagrać? Proszę o odpowiedzi w ankiecie i opinie w komentarzach :)

Co jeszcze się zmieniło od ostatniego wpisu?
- Dodano symulatory niszczenia i tworzenia księżyców
- Dodano nową kategorię zadań: Ekspedycje (aż 50 zadań do wykonania!)
- Dodano tło pod ikonę pola zniszczeń w galaktyce, którego kolor zmienia się w zależności od wielkości pola zniszczeń (bardzo małe pole zniszczeń (np. po sondach szpiegowskich) – brak tła, niewielkie pole zniszczeń – zielone, pole zniszczeń po większym starciu – pomarańczowe, ogromne pole zniszczeń – czerwone). Kolor zmienia się płynnie (czyli są dostępne wszystkie odcienie pomiędzy zielonym a czerwonym) w skali logarytmicznej, w zależności od wielkości pola zniszczeń.
- Kilka drobnych poprawek kosmetycznych, językowych

#sgame #ogame #gryprzegladarkowe #staregry #nostalgia

https://sgame.pl/

A poniżej kilka przykładowych screenów jak wygląda mobilna wersja interfejsu w praktyce:
Pobierz SGame - Dzień dobry! (。◕‿‿◕。)

Po pewnej przerwie od wpisów przychodzę do Was z dob...
źródło: comment_aTeZQNpSfi1BpJERy5fvgtnio8uFECS3.jpg

Jaka prędkość Uniwersum 2 najbardziej by Ci odpowiadała?

  • < x5 25.0% (6)
  • x5 8.3% (2)
  • x10 12.5% (3)
  • x15 12.5% (3)
  • x20 8.3% (2)
  • > x20 33.3% (8)

Oddanych głosów: 24

  • 4
Polecam @SGame . Admin się stara i widać, że wkłada wiele pracy w ulepszanie serwera; nie mam porównania z mirkogame teraz, ale gdy się przenosiłem parę m-cy temu nie było nawet porównania, SGame był dużo lepszym serwerem.

Ad rem: prędkość ogólnie jest ok... poza flotami. Gdyby dało radę zwolnić tylko prędkość flot, by można było odejść od gry na więcej niż minutę bez fs, to byłbym usatysfakcjonowany ;)
@LordEldingar:
Dzięki bardzo za opinię :)

Zmianę ogólnej prędkości uważam za konieczne również z tego powodu, że już przy starcie Uniwersum 1 we wrześniu bardzo wiele osób mi zgłaszało swoje zastrzeżenia na ten temat i informowali, że bardzo chętnie by zagrali, ale tak duża prędkość ich zniechęca już na samym starcie, gdzie rozwijanie kolonii pochłania mnóstwo czasu ze względu na czasy budowy rzędu kilku sekund. Spowolniona więc zostanie zarówno prędkość ogólna
@SGame: Polecam serwer. Wersja mobilna - bajka. Korzystanie na telefonie to przyjemność, aż chce się grać. Administracja pomocna, bardzo dba o serwer. Każda propozycja, pomysł jest rozpatrywany. Prędkość: nie głosowałem na najniższe progi, bo też nie taki jest cel gry by latać 30 minut w jedną stronę. Każda prędkość powyżej x10 i poniżej x200 będzie akceptowalna.
@SGame: moim zdaniem prędkość flot powinna znacznie zwolnić ale prędkość budowania i badań powinna zostać wysoka ... w końcu to #sgame a nie zwykłe #ogame czy inne #mirkogame (które moim zdaniem zeszło na psy).

#sgame jest fajne ze względu na zaangażowanie Admina i dużą ilość ulepszeń ...
nieeeee ... nie przez to!
przez ludzi grających jest zajebiste!
poznałem tu kilku naprawdę zajebistych osobników :)