Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tldr


Właśnie zdałem sobie sprawę ze moim problemem w interakcjach z #rozowepaski jest strach przed seksem. Nigdy tego nie robiłem jak można się domyśleć, stąd milion pytań i obaw. Bo dojdę za szybko, bo zostanę wyśmiany, bo nie będę wiedział kiedy dotknąć i gdzie itp.

Sama rozmowa z dziewczyną nie jest problemem jeśli mam wziąć numer albo umówić się gdzieś. Problem pojawia się wtedy gdy wiem ze sprawy idą w stronę spotkania u niej i zaczynam zachowywać się jak zestresowane dziecko. Podczas zwykłego podrywu i rozmowie tez wyczuwam napięcie seksualne które powoduje stres bo podświadomie wiem ze tego właśnie się boje, to trochę jak pierwsze palenie zielska z kolegami, idziesz z nimi i udajesz ze sie cieszysz ale tak naprawdę trochę się stresujesz bo nie wiesz co z tego wyjdzie.

Co robić w takiej sytuacji? Podrywać dalej aż jakaś przymknie oko na moje #!$%@? i będę mieć to za sobą (czyli za jakies 2 lata prób i błędów, biorąc pod uwagę ze facet który nie wie jak to robić jest od razu mniej atrakcyjny i dziewczyny magicznie uciekają) czy iść na rokse i nie oglądać się ? Nie potrafię ot tak przestać się stresować tym pierwszym razem. Mam wrażenie ze seks za pieniążki by mi pomógł, przy następnych podrywach będę spokojniejszy. Proszę o poważne odpowiedzi mirki, dziękować.

#logikaniebieskichpaskow #pytanie #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 26
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem, moim zdaniem pójście na dziwki w celu zwolnienia blokady to droga na skróty i nie rozwiązuje sedna problemu, czyli Twojej niskiej samooceny i overthinkingu (jest na to ładne słowo po polsku? wyolbrzymianie? nie wiem). Jak dla mnie to jest dobre sito przy szukaniu odpowiedniej kobiety, która będzie Cię wspierać i być z Tobą z powodu Ciebie, a nie z powodu seksu z Tobą. Ale może w dobie
  • Odpowiedz
OP: @LoveLight

Prze-myślenie ? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z jednej strony to jest jakies sito i starałem się o tym myśleć w ten sposób „jak mnie nie docenia to jest karyną” ale mam wrażenie ze na takie uczuciowości był czas jak miałem lat 18, teraz dziewczyny są mną poirytowane i oczekują ze przejmę inicjatywę. Do tego dochodzi fakt ze można łatwo zostać jeleniem który jest taki niegroźny i niedoświadczony, wmówić mu ze wszystkiego go nauczysz, a żonka jak już się znudzi to potem lata po bolcach bo facet poza nią świata nie widzi jak mu raz na miesiąc da pierożka. (Tldr łatwo takich niedoświadczonych wykorzystać bo są slepi na to co się dzieje wokół) nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma żadnych reguł co do kolejności..
Każda para robi to oo swojemu.
Za dyzo analizujesz i tworzysz scenariusze.

Ja bym Ci serio radziła zaczac od zadzuerzgniecia więzi, a nie od parcia w stronę majtek dziewczyny.
Wtedy nie będziesz miał zmartwień kto i co jej tam robił dzień czy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: może wypowiem się ja jako obecnie aktywny dziwkarz, a kiedyś prawiczek, który swój pierwszy raz miał właśnie z divą - nawet się nie zastanawiaj i idź. Wybierz tylko dobra dive (garsoniera będzie pomocna), nie żałuj hajsu i w drogę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ze swojej perspektywy ci powiem, że to była bardzo dobra decyzja, bo gdyby nie to, do dzisiaj byłbym prawikiem. Prawda jest taka,
  • Odpowiedz
GigantycznyEskimos: Mam 25 lat, przechodze przez to samo co Ty, Skłaniam się do wizytu u divy- juz mam nawe kilka upatrzonych i sprawdzonych. Jedyne co budzi mój niepokój to ewentualne złapania czegos,

IMHO sex z laska idelania w twoim guscie ale bez uczucia moze być bardzo fajny. Ofc nie bedzie to to samo co z dziewczyna ale to chyba dobrze.

Dla mnie osobiscie problemem jest to ze gdy pozna fajna kobiete
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie miałem takiego problemu bo pierwszy raz miałem z dziewczyną która była dziewicą. Ale na twoim miejscu bym poszedł. I nie słuchał bym różowych które piszą, że absolutnie nie, bo same nie wiedzą co chcą.

To tak jak z jazdą samochodem. Niby na kursie uczą, ale i tak wcześniej chciałem wiedzieć jak to się robi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz