Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie to właśnie Sansa Stark jest najbardziej #!$%@?ącą i irytującą postacią Gry o tron. Oglądając pierwszy trzy sezony zastanawiałem się jak można być tak naiwną, tępą i wkurzającą z gęby dziewczyną. Nie muszę ogólnie tłumaczyć zawiłości jej głupoty, bo każdy kto ogląda ten serial, wie o co mi chodzi dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #graotron #film #seriale
M.....o - Jak dla mnie to właśnie Sansa Stark jest najbardziej #!$%@?ącą i irytującą ...

źródło: comment_nCBrVA86cD5cdSUkFr0LQOanA0ZzLqe1.jpg

Pobierz
  • 17
W całym Got ród Starków jest #!$%@?. Są tacy oderwani od intryg w królestwie i, każdy ich tyra jak chce. Zero pragmatyzmu, zachowują się jak dzieci. Jakby na północy żyli tylko honorowi, bohaterscy ludzie. Co jest nie prawdą bo widać co zrobili Boltonowie, ale to też inna sprawa. Bo następca Neda wolał inna cipe od dotrzymania słowa co się na nim zemacilo. Zero rozeznania w królestwie co się dzieje. Szkoda gadać takie
@Morelo Nie czytałem książki, szkoda że nie mam punktu odniesienia. Nie wiem, czy aktorka ma za zadanie grać ciumę*, czy po prostu jest... słaba.

Ta postać jest tak niecharyzmatyczna, że jej losy są mi zupełnie obojętne. Najchętniej to bym przewijał wszystkie z nią fragmenty.
W sumie to mam tak od pierwszego sezonu. ))¯_(ツ)_/¯

*Ciuma - regionalnie: kobieta ospała, pozbawiona energii. W moim słowniku rozszerzone o pierdołę.
@Miecz12 daleko mi od takiego masochizmu żeby wywiady z nią oglądać, więc nie wiem, widziałam po prostu mimochodem dużo jej ładnych zdjęć - w sumie niewykluczone, że to kwestia photoshopa. Ale nie mogliby go też użyć w serialu xd ? Tam mam wrażenie, że na siłę wręcz robią z niej takiego ziemniaka