Wpis z mikrobloga

Lubicie sztukę nowoczesną? W takim razie ten wpis was może zaciekawi!

Chciałem z wami podzielić sie sytuacją która wczoraj bardzo mnie zaskoczyła w Biedronce!
Otóż byłem świadkiem wystawy sztuki którą biedronka postanowiła wystawić u siebie w sklepie i promować ją lokalnie pośród odwiedzających!!!

Tytuł przewodni: "W Chlewie obsranym gównem"
Szanuję bardzo za ilość miejsca jaką biedronka zdecydowala się przeznaczyć na promowanie kultury stawiając sztukę ponad konsumpcję.

Wystawa trwała w najlepsze jak przyszedłem. Pojawiłem się wczoraj o 21:15 w sobotę i myślę że do samego zamknięcia była nieodłącznym elementem sklepu.

Życzę miłej niedzieli i podzielcie się swoimi zdjęciami kultury i sztuki w Biedronce!

#niedzielabezhandlu #biedronka trochę #ewakuacjaboners bo bezpieczeństwa to tu nie widzę
#brudronka #syf #brud #drugastronaceny #lidl #sztuka #sztukanowoczesna
balbezaur - Lubicie sztukę nowoczesną? W takim razie ten wpis was może zaciekawi!

...

źródło: comment_QpBwf4a2IhHzmkq9UGEeOa5k8EDbuQZI.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#!$%@? LUDZIE! Nie dajcie się łapać na te zarzutki, w każdum #!$%@? markecie tak podłoga wyglada w trakcie uzupełniania towaru!!!

Nieważne czy ro Polska UK czy Niemcy.

To się dzieje przed zamknięciem/ w nocy dlatego na tych zdjęciach innych klientów nie ma.

Nie dawajcie ani plusa ani #!$%@? temu plusożebrakowi.


@TemereNomine: potwierdzam, jak mialem tesco calodobowe pod domem to w nocy zawsze był z bałagan jak rozkładali towar i ja
  • Odpowiedz
@balbezaur: Kilka tygodni temu rozmawiałem z kontrahentem z Włoch. Jeden z jego produktów składał się cześciowo z wizerunku biedronki. Sam powiedział, że to jak nazwa tego supermarketu. Spytałem się co o nich sądzi (sklepach nie zwierzątkach). Od razu powiedział, że jest tam bałagan, za mało obsługi i raczej by to nie był jego ulubiony sklep na codzienne zakupy. Zapytałem zatem gdzie lubi kupować, czy to u siebie czy będąc w
  • Odpowiedz
@MZ23: nie wiem kto to zrobił. Pracownik odpowiada za wizerunek sklepu a markowane jest to ich logiem. Widzę brud, nie jest to przyjemne. @nototenteges: prawda, wątpię że nie da się jeszcze jednej osoby zatrudnić / wstawić na zmianę na sobotę gdzie na pewno będzie brud i dużo klientów. @TemereNomine: brudno to brudo. Robię zdjęcie i pokazuje. Czy byłaby 10:00 czy 3:00 w nocy a ja będę
  • Odpowiedz
  • 0
Z jednej strony jest zaniedbanie przez pracowników, bo jak widać po zdjęciu, nie posprzątali pudełek i innych odpadków, ale z drugiej strony nie zapominajmy skąd się bierze taki stan rzeczy. Ludzie tworzą ten chlew, jeden rzuci karton, drogi strąci jakiś produkt, ale nikt z nich nie pomyśli, by podnieść to by odłożyć na miejsce.
Taka kultura. Jaka jest, odpowiedzmy sobie sami.
  • Odpowiedz
@Triplesix: szwagierka pracowała w Netto- 2 osoby na zmianę, baaardzo rzadko się zdarzały 3. Przyjmij towar, wyłóż towar, posprzątaj, idź na kasę, zrób przesunięcia (krótsza data przydatności na przód półki), idź na kasę, przejrzyj warzywa, idź na kasę a oprócz tego cały czas użeraj się z klientami.
Oczywiście to jest praca za którą dostaje się wynagrodzenie natomiast jestem w stanie zrozumieć że 2 osoby nie są w stanie tego ogarnąć,
  • Odpowiedz
@TemereNomine: blisko, po drodze, długo otwarte. No nie wiem nie czuje się komfortowo jak mam chodzić pomiędzy śmieciami. Nie spodziewałem się czegoś takiego.
Jak inne nacje lubią żyć w brudzie i im to nie przeszkadza to super. Ja nie lubię :)
  • Odpowiedz
@balbezaur: W piątek wieczorem byłem w jednej z poznańskich biedronek. Przed marketem policja, w środku dwie kasy otwarte, kolejka gigant. Jeden gość się awanturuje:
- otwórzcie kase. Proszę zawołać kierownika.
- na akcji jest.
- to jest skandal, jak wy traktujcie klientów !
Etc. Ok, było już nie raz o bałaganie w bierdonce, zawalonych wyjściach ewakuacyjnych etc. Ale widząc ten sam temat n-ty raz muszę stwierdzić nikt Cię nie zmusza
  • Odpowiedz
Wczoraj rozmawiałem z karierką w niehandlowe weekendy pracują od 12 w południe do 23,45. O 22.00 zamykają sklep i wykładają towar na poniedziałek. Jak jest mały ruch to zaczynają wcześniej, szczególnie że na półkach czasem mało towaru zostaje.
  • Odpowiedz
@Kryptonim_Janusz: wczoraj 21:30 widać po zdjęciach jest na nich data jak i godzina. Ograniczenie się do komentarza "Zabrze" nie mam zamiaru robić komuś problemów czy wyciągać konsekwencji. Nie jestem zawistnym i nie oczekuje czerwonego dywanu jednak choć trochę kultury i schludności podczas zakupów. To bylo za dużo dla mnie dlatego uznałem że opiszę i upamiętnie co spotkałem. Ku przestrodze.
  • Odpowiedz