Wpis z mikrobloga

Oglądał ktoś #fryderyki ? Wydawało mi się, że jeśli TVN bierze się za organizację takiej imprezy to będzie to w pełni profesjonalne.... myliłem się. Rozumiem przygotowanie sceniczne pod występ "Śląska" i Rojka bo jestem związany z folklorem od wielu lat i ustawienie ludzi na scenie jest naprawdę trudne, a dodając do tego kapele Rojka to było ciężkie zadanie. Mogli się pomylić, mogli mieć poślizg- dla mnie jak najbardziej wybaczalne.

ALE

Magda Mołek- zapomniana gwiazdeczka która wg. mnie na pokaz pomylila imie #rafalpaczes ...
Niby później obracala to wszystko w żart ale wg mnie wyszło żałośnie.
Pacześ nie wiem po co został zaproszony do prowadzenia gali skoro został zdegradowany do typowego zapchajdziury gdzie wg. mnie... zaznaczam, wg mnie poprowadzilby lepiej solo te gale niż z ta sztuczna, wyfiokowaną podstarzałą blondyna.

Poziom gali? Opole wg TVP.

Jestem zawiedziony i poniekąd #!$%@? i po raz kolejny zaznaczam, że to moją opinia.

#gownowpis #standup #zalesie
  • 4
  • Odpowiedz
@yanecki wydaje mi się, że TVN to tylko transmitował a.nie organizował. Natomiast gala pod każdym względem traciła amatorka... Dobrze, że muzycznie jakoś się to broniło.
  • Odpowiedz