Wpis z mikrobloga

Mireczki jaką yerbe polecacie jako substytut energetyków? Na nocki w pracy potrzebuję jakiegoś kopa a z energetykami chyba przesadzam dlatego trzeba się odciąć...
Czyli najlepiej dużo kofy lub innych składników na pobudzenie/skupienie, łagodniejszy smak (żeby nie była gorzka) i chyba najlepiej jakby było mniej pyłu więcej liści?
Ogólnie poleci ktoś jakiś sklep/sprzęt do tego? Czym się różnią te rurki szklanki itd.

#yerbamate
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MG66: jedyny sprzęt jakiego potrzebujesz to bombilla. Model Mercedes za 15 zł będzie spoko raczej. Na allegro jest natural market - mają bardzo spoko ceny. Co do samej Yerby to nie pomogę bo sam zacząłem dopiero. Btw CBSe Guarana nie jest zbyt mocna.
@drWind: Czytam że dobra dla początkujących, że mało goryczki i smakowa, ale jednak chciałbym jakiegoś #!$%@? bo po to zamierzam to pić xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MG66: bierz taragui energia albo jakąkolwiek bez patyczków czyli despalada (polecam Amande). Mnie najbardziej trzepie po tej pierwszej (ʘʘ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MG66: jest gorzka ale mi to nie przeszkadza, piję bez słodzików. Myślę, że się z czasem przyzwyczaisz. Z yerbą tak jak z whisky - każdy pije jak lubi. Chcesz to pij z cukrem, miodem, czym chcesz:) nikt tego nie sprawdza XD niektórzy dodają skórki cytrusów, ja ostatnio polubiłem mieszanki ziołowe.

Co do taragui to nie przepłacaj bo często widzę,że chodzi w jakichś dzikich cenach typu 30-40 zł za 0,5 kg. Do