Wpis z mikrobloga

#polacyzagranica

Zabrałem swój #rozowypasek na #weekend do #oslo na skoki i dziś wracając metrem po skokach nasza #elitanarodu znów pokazała klasę. Otóż między stacją pod skocznią a miastem w czasie zawodów metro nie zatrzymuje się na żadnych stacjach pośrednich, co za tym idzie wagoniki metra zbliżając się do tej pierwszej stacji ustawiają się w kolejce oczekując wiazdu. Niby nic strasznego, przecież można kląć jak szewc bo nikt polskiego nie bangla, pić alkohol, zataczać się, ale... No właśnie ale! Szczać nie można! Pęcherz pełny, w czubie jest, wagonik metra stoi i czeka! Dawaj szybko drzwi rozsuwać, hop w zaspę i lejemy! Chciałem już telefon wyciągać żeby było co wrzucać na LiveLeak'a ale tylko im foto dla Was zrobić i wraz zdrowo myślącymi ludźmi zaczęliśmy wołać ich do środka, na próżno, im nic nie straszne. Piszę o tym gdyż w zeszłym roku na tej samej trasie w prawie identycznej sytuacji zginęło kilka osób porażone prądem.
Dla nich będzie prawdopodobnie po wytrzezwieniu bardzo miło gdy zobaczą swoje nieskalane myślą twarze w norweskiej prasie, gdyż jakaś kobieta, sądząc po indetyfikatorach, z organizacji zawodów #rawski dokładnie ich obfotografowała.
Wstyd mi było za nich jak ch...
Pobierz teofromnorge - #polacyzagranica

Zabrałem swój #rozowypasek na #weekend do #oslo na s...
źródło: comment_IWMHHDeEKMDIf4HzmURV0DgxVhHzlJlk.jpg
  • 4