Wpis z mikrobloga

Serio nie rozumiem niektorych ludzi na tym portalu... @wikcianikcia wrzucila sobie lajtowa fotke bo miala dobry humor i chciala sie podzielic tym z innymi uzytkownikami, a tam od pierwszego komentarza zaczyna sie wysmiewanie, obrazanie i jakies kasliwe uwagi typu "to nie instagram”, "kiedyś miałaś lepszy brzuch” itp.. szczerze mówiąc po paru pierwszych komentarzach odechciało mi sie tego czytać po poziom zenady over 9000

Ludzie którzy wylewają swoje #!$%@? i kompleksy na innych, tylko dlatego ze są schowani za anonimowymi nickami.. na 100% żaden z was nie napisałby takiego komentarza przez FB czy nawet IG, nie mówiąc juz nawet o powiedzeniu tego w realu..

Wiadomo heheszki, śmieszne obrazki xDDDDDD ale nie znacie tej dziewczyny, wrazliwa osobę takie komentarze mogą naprawdę zaboleć.. moglibyście poprostu nie napisac nic i wszystkim byloby z tym lepiej.

Zaloze sie, ze Ci sami ludzie ktorzy pisza takie #!$%@? komentarze, potem wylewaja swoje zale pod tagiem #przegryw jacy to oni sa biedni i samotni..

Jako Mirko spolecznosc powinnismy sie wspierac, motywowac i dopingowac na wzajem a nie tylko szukać pretekstu aby komus #!$%@?!

Wiem, ze jest to tylko mały odsetek użytkowników, ale strasznie mnie to drażni na tym portalu..

Pozdrawiam tych normalnych!

#gorzkiezale ##!$%@?
  • 19
@Ghetto czego oczekujesz od ludzkich śmieci, którzy tylko na Mirko mogą podbudować swoje ego? Nie mają życia poza internetem, brak kontaktów międzyludzkich sprawia, że bliżej im do zwierząt niż ludzi. Takich osób trochę tu jest, wystarczy spojrzeć na #przegryw, 2028 obserwujących, ja #!$%@?... #patostreamy 2316. Czy można czegokolwiek wartościowego od nich oczekiwać?