Wpis z mikrobloga

@mirasKo-Kalwario: nie słuchaj wyżej, tego nie można zrobic na NFZ, bo wada wzroku to nie choroba - specjalnie pytałem w ośrodku. Koszt w Bielsku białej to 4500-6000 zł, ja robie w tym miesiacu za 6000. Koleżanka tam robiła i była bardzo zadowolona. Odsetek powikłań to 1%.
  • Odpowiedz
Jak to jest z powrotem wady? Byłem ostatnio u okulisty i pytałem czy warto. Dostałem odpowiedź "No wie Pan, okuliści sobie tego nie robią". Nie wiem co o tym sądzić.
  • Odpowiedz
@odczepciesie: Mam własnie dylamam. Z kilka lat temu, jeszcze w rodzinnej miejscowości, gość do którego chodziłem mówił, że warto się zastanowić nad tą operacją. Teraz dostałem informacje, że lepiej nie. No i nie wiem. Zastanawiam się jak to faktycznie wygląda u osób co tą operacje miały już tak kilka lat temu.

Co do powikłań, nosząc soczewki kontaktowe również ma się problemy, np. z suchymi oczami. Niestety w moim przypadku różnica wad
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: Rób sobie co jak chcesz :)

@Karkasonne: Moje zdanie jest takie, że robią sobie to głównie osoby młode. Masz conajmniej kilkanaście lat zanim zacznie się pojawiać starowzroczność. I co wtedy w sumie to chyba nawet nie wiadomo. Te metody są nowe.

Mi tutaj nie chodzi o to czy są powikłania na drugi dzień, czy po roku. Chodzi o to co będzie później. A jak już zrobisz, to rogówka się
  • Odpowiedz